MaMe Plus!

+ Yorum Gönder
Diğer Araçlar ve Oyun Araçları Bölümünden MaMe Plus! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  eRen
  Özel Üye
  Reklam

  MaMe Plus!

  Reklam  MaMe Plus!

  Forum Alev
  MaMe Plus! 0.125u4a  Tanıtım:
  Mame Plus, bir çok oyun sistemine ait (Sega, Neo-Geo, Capcom gibi Konsollar) rom tiplerini (bu sistemlerin oyunlarına ait dosyalar) bilgisayarınıza uyarlayıp, çalıştırabilen bir emulasyon (dönüştürücü) programdır. Orjinal Mame üzerine kurulu olan bu sürüm Windows üzerinde rahatlıkla çalışır. Gelişmiş özellikleri ayarlayabileceğiniz basit bir kullanıcı arabirimi bulunur. Ips desteği ile de programın sitesinden indirebileceğiniz güncellenen yamalar ile elinizdeki japonca oyunları da eğer tercümeleri varsa ingilizce olarak oynayabilirsiniz. Mame Plus yüksek çözünürlükleri de destekler. Bu emulatör ile tüm NeoGeo oyunlarını, mame oyunlarını, CPS1-2 oyunlarını ve orjinal MaMe'nin desteklemediği diğer onlarca oyunu da çalıştırabilirsiniz.

  Bu sürümde programdaki bir çok hata giderilmiş, yeni ses filtreleri eklenmiş, ve daha fazla oyun desteği sunulmuş. Ayrıca gelişmiş görüntü filtreleri (2xSai, Super Eagle,vs) ile de oyunları yüksek çözünürlüklerde oynayabilirsiniz.

  Programın diğer özellikleri ise :

  32 tuşa kadar oyun çubuğu desteği
  Özel IPS kombinasyonları kullanabilme özelliği
  IPS ayrıntıları gösterilmesi
  Çeşitli dil seçenekleri (Ne yazık yeni sürümde de henüz Türkçe dil desteği bulunmuyor.)
  Gameboy Advance Emulator sürücüsü
  Yeni listeler, oyun destekleri ve güncelleştirilmiş orjinal MAME32 motoru  Programa ait Bios dosyalarını da Roms dizinine kopyalamak durumundasınız.
  (
  Bios Dosyaları için [Tıklayın])

 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: MaMe Plus!

  Reklam  Mame32" adlı ufak bir yazılım ise, bu atari salonu keyfini evde yaşamak isteyenlerin en büyük yardımcısıdır Mame en popüler ve en çok oyunu destekleyen emulatördür. Mame32 Plus! orjinal mame üzerine kuruludur ve windows üzerinde çalışır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi