Kablo net ve iki bilgisayar

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Bilgisayar Dünyası ve Network ve İnternet Bölümünden Kablo net ve iki bilgisayar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  KemaaLL
  Emekli
  Reklam

  --->: kablo net ve iki bilgisayar

  Reklam  Alıntı digiuye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  modemin bir usb birde ethernet kartı çıkışı var ben ethrnetten bağlanıyom oluyo
  ama arkadaşın pcsini internete bağlayanadık sınırlı bağlantı diyor. sonra arkadaşınkini ethernetten bağlıyım dedim yine sınırlı bağlantı diyor.yani olmuyooor yapamıyorum
  sizin bağlantı yapmak için izleyeceğiniz yol şu.. modemi USB üzerinden kendi bilgisayarınıza takın. ardından diğer bilgisyarlada kendi bilgisayarınızı ethernet kartları üzerinden bir rj45li kabloyla bağlantısı yapın. USB modem için zaten driver yüklemeniz gerekiyor.driver yükledikten sonra ağ bağlantıları içinde modemin ismiyle aynı bir bağlantı oluşacaktır.o bağlantının simgesine sağ tıklayıp paylaşım sekmesine bakın.
  ForumAlev --->: kablo net ve iki bilgisayar

 2. 14
  redline07
  Yeni Üye
  bak dostum öncelikle interneti dağıtacağın pc de 2 ethernet kartı olmalı , farklı markalar olursa daha iyi olur.sonra yukarda arkadaşların dediği gibi bir ağ oluşturmalısın ancak her ikisindede ağ ismi aynı görünmeli ardından pc leri ve modemi de aç kapa olması gerekli.unutmadan ağ bağlantısında dns ve ıp numralarınında otomatik al şeklinde ayarlı olmasıgerekiyor.
  birde kablo netin kötü bir yanı olarak genelde modemi bir kaç kez kapattığında meydana geliyor bağlanmama gibi problemler meydana gelebiliyor.
  bu durumda halledemezsen en güzeli kablo netten telefon ile yardım alman olur sanırım bende öyle halletmiştim.kolay gelsin 3. 15
  digiuye
  Üye
  teşekkürler arkadaşlar heppiniz çok saolun yarın sabah ilk işim bunları denemek olacaj+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi