Kurt Cobain intihar mektubu

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Müzik Sohbet Bölümünden Kurt Cobain intihar mektubu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  lizmark
  Yeni Üye
  Reklam

  Kurt Cobain intihar mektubu

  Reklam  Kurt Cobain intihar mektubu

  Forum Alev
  Daha çocukça şikayetleri olan, tükenmiş, deneyimli bir ahmağın ağzından konuşuyor olmak. bu bayağı kolay anlaşılabilir bir not olmalı.
  yıllar boyunca,diyelim ki, cemiyetimizin serbestliği ve benimsemesi ile ilgili ahlak punk rock 101 derslerinden alınan öğütlerin ne kadar doğru olduğunu kanıtlamıştır.
  Çok uzun yıllardır okuyup yazmakla birlikte dinlemekten, yaratmaktan da olduğu gibi heyecan almadım. bunlar için kelimelerle anlatılamayacak bir suçluluk duyuyorum. mesela sahne arkasındayken ve ışıklar sönüp kalabalığın çılgın tezahüratı karşısında, beni hayran olduğum ve kıskandığım freddy mercury'e olduğu gibi etkilemedi. gerçek şu ki sizi aptal yerine koyamam. hiçbirinizi. bu basitçe ne sizin ne de benim için adil değil. aklıma gelen en kötü suç, insanlara karşı sahtekarlık yapıp %100 eğleniyormuşum gibi görünerek dolap çevirmek. bazen sahneye çıkmadan önce saati yumruklamak, zamanı durdurmak geçiyor içimden. kulisteyken, ışıklar söndüğünde duyduğum çığlıklar da etkilemiyor beni.
  gücümün yettiğince değer vermek için her şeyi denedim ve deniyorum. tanrım, inan bana deniyorum, ama bu yeterli olmuyor. benim ve bizim birçok insanı etkilediğimiz ve eğlendirdiğimiz gerçeğine saygı duyuyorum. elden kaybolduktan sonra kıymet veren biri, o narsistlerden biri olur.
  ben çok hassasım. bir zamanlar bir çocukken sahip olduğum hevesi yeniden kazanmak için biraz uyuşmaya ihtiyacım var. son üç turumuzda şahsen tanıdıklarıma ve müziğimizin hayranı olan tüm insanlara daha çok değer verdim, ama hâlâ herkes için beslediğim asabiyet, suçluluk ve anlayışı aşamadım. hepinizin içinde iyilik var ve sanırım insanları çok fazla seviyorum. öyle çok ki, bu beni mutsuz hissettiriyor.
  üzgün, küçük, hassas, değer vermeyen balık burcu. isa oğlum! neden tadını çıkarmıyorsunuz? bilmiyorum!ihtiras ve anlayış yemini eden cazibeli bir karım var ve bana eski halimi çok fazla hatırlatan bir kızım. sevgi ve neşe dolu, her gördüğü insanı öpüyor çünkü herkes çok iyidir ve ona kimse zarar vermez! frances' in üzgün, kendine zarar veren, ölü bir rock'çı olduğumu düşünecek olmasına dayanamıyorum. iyi yapıyorum, çok iyi. ve minnettarım, ama yedi yaşından beri insanlara karşı genel bir nefret duydum... sırf insanlara iyi geçinmek ve anlayış sahibi olmak çok kolay görünüyor diye. anlayış! sanırım sadece insanları çok sevdiğim ve onlara çok üzüldüğüm için.

  geçen yıllar boyunca mektuplarınız ve ilginiz için alevler içindeki mide ağrısı cehenneminden hepinize teşekkür ediyorum.
  ben çok kararsızım,
  ümitsizim!
  artık eski tutkum yok, ve şunu hatırla,sönüp gitmektense yanmak daha iyidir. barış, sevgi ve hoşgörü dileğiyle… sizi seviyorum, sizi seviyorum…"

 2. 2
  YapRock
  Forumun Herşeyi

  --->: Kurt Cobain intihar mektubu

  Reklam  Mükemmel bi Ses.. Aradan O kadar zaman geçmesine Rağmen Hala Kendini unutturmamış bi insan.. Böyle Çok sevdiğin birine ait bişe görünce heyecanlanırsın yha.. İçim Yandı :(

  Ne yazıcaımı bile bilmiorum.. Sesi Kulaımda..

  Daha önce okumuştum.. O zamanda Böyle olmuştu.. Ara ara okuyup üzülcem sanki hep..

  lizmark paylaşım için teşekkürler +rep

  iyi forumlar iyi paylaşımlar. 3. 3
  tuanaezgi
  Üye
  abiharbiden içim yandı yaww :'( bende bir zamanlar insanları çok sevidoum herkesin ii olacağını kimseden bana zarar gelmiceğini düşünmüştüm saftım çocuktum ve bana bunu öyle bir ödetiler ki daha çocukyaşta yazıklar olsun nalet olsun diyorumbaşka biş demiyorum ve ben 2 kez intihara kalkıştım haala ayaktayım içimdeki yaralarla hala ayaktayım.:(+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi