Eurovision'da Hadise var!

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Müzik Sohbet Bölümünden Eurovision'da Hadise var! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RAP Çİ KIZ
  Usta Üye
  Reklam

  Eurovision'da Hadise var!

  Reklam  Eurovision'da Hadise var!

  Forum Alev


  Belçika'yı reddeden Hadise, Eurovision'da Türkiye için yarışacak.
  TRT Eurovision için son kararını verdi ve Belçika’da yaşayan şarkıcı Hadise’nin Türkiye adına yarışacağını ilan etti. Kurumun belirlediği ismi ilk kez AKŞAM’a açıklayan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, “Düzenlediğimiz anketin sonucunu dikkate alarak bizi Hadise’nin temsil etmesine karar verdik” diye konuştu. TRT, Mayıs 2009’da Moskova’da yapılacak yarışma için aday sayısını ikiye indirmiş, Şebnem Ferah ile Hadise finale kalmıştı.


  ŞOVU ÇOK GÜZEL
  “Ben henüz Hadise’yle tanışmadım, görüşmedim” diyen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, neden Hadise’de karar kılındığını ise şu sözlerle anlattı: Kliplerini izledim. Çok iyi şov yapıyor. Güzel bir hanımefendi. Yurtdışında yaşadığı için yabancı dili de çok iyi. Bir de çok iyi sponsorları var. EMI, önemli bir marka ve Hadise’nin sponsorluğunu yapıyor. EMI’ın bu konumu nedeniyle, TRT’nin tanıtım konusundaki eksikliklerinin de giderileceğini düşünüyorum. Birçok şey, bu sponsorluk sayesinde TRT’- ye maliyeti daha az olacaktır...

  'ÇAĞIRIN KOŞA KOŞA GELİRİM' DEMİŞTİ
  Belçİka’da doğup büyüyen Hadise, yaşadığı ülkeden de Eurovision için teklifler aldığını ancak gönlünün Türkiye’den yana olduğunu açıklamıştı. Seksi şarkıcı, “TRT’den teklif gelirse koşa koşa, seve seve giderim. Tabii ki Belçika’yı da çok seviyorum çünkü orada doğdum. Oradaki hayranlarımın hepsini seviyorum ama sizler gibi sıcak değiller” demişti. (Akşam)
 2. 2
  pikoLat
  Emekli

  --->: Eurovision'da Hadise var!

  Reklam  Hadise iyi şov yapıyor,
  Çok iyi sesi var,
  Hayranı çok,
  Yabancı dili var,
  Kendisi de güzeL,
  Bu iş içinde çok istekli...
  İsabetli bir karar olmuş bence...İnş.Kazanırız...+ Yorum Gönder
hadise eurovision
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi