Atatürk Suçlu

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Öğretim ve Mustafa Kemal Atatürk Bölümünden Atatürk Suçlu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  hidayet007
  Üye
  Reklam

  --->: "Atatürk Suçlu"

  Reklam  güzel yazı hoş bir yazı lakin siz zannetmeyin ki bunların hepsi de atatürkçü emin olun buna..
  ForumAlev --->: "Atatürk Suçlu"

 2. 14
  cxjphnix
  Emekli
  Ben ilhan bey söylediklerinin kısmen katılıyorum şunuda unutmamak gerek ülkemizde resmen Atatürk'e tapan bir kesim var ve bu kesim sırf genç kızlarımızın dini özgürlüklerini hiçe sayıyorlar,Kur-an'ı kerime ve Ezan'a laf uzata biliyorlar ve dinimizin gerekliliğini nazilerini kanlı gömleklerine benzetebiliyorlar vede haberlerde 92 yaşında bir kadına tacavüz edildi, annesini öldürdü gibi ibareler çıkıyor bu olaylar bu zihniyetin sonucudur ve bu zihniyet kültürümüze zarar vermektedir ve de biz söz okumuştum"BİR ÜLKENİN DİNİNİ DEĞİŞTİREREK YOK EDERSİNİZ,KÜLTÜRÜNÜZÜ DEĞİŞTİREREK BAŞKALAŞTIRIRSINIZ"(sözü yanlış hatırlıyo olabilirim) En son olarakta şunu söylemek isterim İran'daki veya Mısır'daki bir insanı İlhan bey veyada Deniz baykal gibi insanlara değişirim.(İran'ın uzaya füze gönderme denemesi yaptığını ve masumların kanını dökenlere karşı durduğunu unutmamak gerek) 3. 15
  cxjphnix
  Emekli
  Alıntı hidayet007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  güzel yazı hoş bir yazı lakin siz zannetmeyin ki bunların hepsi de atatürkçü emin olun buna..
  Sırf dinini savunan insanlar Atatürkçü olmaz mı?:( 4. 16
  cxjphnix
  Emekli
  Alıntı P®ens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


  Yorumadaki bu kısım manidar türbanlı kızların Atatürk düşmanı olduğunu söyluyor.Be adam git bak bakayım senin gibilerin rahat yaşadığı bu ülkeyi kurtarırken şehit olan kadının kıyafetine ne hakla sen vatan haini ilan edersin bu insanları.Kaldı ki senin gibi pasif düşünceler sahip insanlar bu yorumu yazar üstüne bide univesitelere girerken cıkar şu başörtüsünü der.

  Hani kadın hakları ? yine sen ve senin gibiler karar veriyor kadınlarn giyimine nerde eşitlik.

  Öyle işine geldiği gibi Atatürkcülük olmaz İlhan

  Sözler ilhan Selçuk adır DereeN e değil karıştırılmasın.

  İzle bu Videoyu İlhan belki (ki sanmam) biraz fikrin olurda yazarken düşünebileme yeterneğinde oluşur
  AYNEN KATILIROMUN VEDE KUTLUYORUM

 5. 17
  candy_girl52
  Yeni Üye
  bence de güzel olmus eline sağlık

 6. 18
  alicanavar
  Özel Üye
  VAKİT GAZETESİNDEN ALINTIDIR...


  HANİ AMERİKAN EMPERYALİZMİNE KARŞIYDI

  Vakit gazetesi, Amerikan karşıtlığıyla bilinen Cumhuriyet Başyazarı İlhan Selçuk'u, suçüstü yakaladı.
  İşte Vakit gazetesindeki haberin orjinal hali...

  Ergenekon Terör Örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve yaşı gerekçe gösterilerek tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan Cumhuriyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Başyazarı İlhan Selçuk'un, Amerikancı olduğunu gözler önüne seriyoruz.

  "Ulusalcı" ve "Anti Amerikancı" İlhan Selçuk'un, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkan Yardımcısı Dick Cheney'in 3 yakın elemanıyla Cumhuriyet Gazetesi Washington temsilci Elçin Poyrazlar'ı buluşturduğu ve söz konusu görüşmede Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yerine kimin düşünüldüğü konusunun tartışıldığı ortaya çıktı.

  SELÇUK, DICK CHENEY'İN TÜRKİYE İÇİN ÖNEMLİ BİRİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

  İlhan Selçuk, Elçin Poyrazlar'ın Washington temsilcisi olduğunu, kendisinin Dick Cheney'in yakın çevrelerle haber temin etmek amacıyla temaslarda bulunduğunu, Dick Cheney'in Türkiye için önemli bir kişi olduğunu söylüyor.

  AMERİKA BÜYÜK DEVLET, SONDAJLARI GAZETELER İLE YAPIYOR

  İlhan Selçuk, 2008'in Şubat ayının ikinci haftasında, Elçin Poyrazlar'ın, Dick Cheney'in 3 danışmanı ile habercilik bağlamında görüştüğünü, söz konusu görüşme ile ilgili Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Yıldız'ın kendisine bilgi verdiğini söylüyor.
  İlhan Selçuk, Amerika'nın Türkiye'de tüm gelişmeleri takip eden ve Türkiye'nin yazgısına egemen olmak isteyen, bölgeyi de bu kapsamda elinin altında bulundurmak isteyen büyük bir devlet olduğunu, sondajları tüm çevreler ve gazeteler ile yapmakta olduğunu açıklıyor.

  GENEL YAYIN YÖNETMENİ, AMERİKA'YA BAZI BELGELER GÖNDERDİĞİNİ SÖYLÜYOR

  Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Yıldız da, gazetesinin Washington temsilcisi Elçin Poyrazlar'ın, Amerika Başkan Yardımcısı Cheney'in bürosuna davet edildiğini doğruluyor. İbrahim Yıldız'ın, söz konusu görüşmede, Türkiye'deki İslâm, türban meselesi ve Başbakan Erdoğan'ın yerine kimin rakip olacağı konusunda görüşmelerde bulunduğunu ve bazı belgeleri Elçin Poyrazlar'a gönderdiğini açıklıyor.

  GÖRÜŞMEYE KİMLER KATILMIŞ

  İbrahim Yıldız, kendisinin Elçin Poyrazlar'la görüştüğünü, Amerika'daki 3 kişilik görüşmeye Cheney'in iki danışmanı (Birinci ve iki numaralı danışmanları) ile siyasi işler komisyonundan danışmanı ile görüştüklerini açıklıyor. Yıldız, söz konusu görüşmede, "AK Parti'ye karşı bir muhalefet Türkiye'de var mı? Yok mu? Ilımlı İslâm ve El Kaide meselesi'nin gündeme geldiğine dikkat çekiyor.

  "SELÇUK, DEMOKRASİ DIŞI YOLLARLA İKTİDARI ELE GEÇİRMEYE ÇALIŞAN DARBECİ"

  'Ergenekon'un Çöküşü' isimli kitabıyla tanınan Zihni Çakır, Cumhuriyet gazetesinin Amerika ile ilişkisinin sorgulanması gerektiğini söyledi ve önümüzdeki günlerde çıkaracağı kitapta Cumhuriyet gazetesinin Amerika temasları ve söz konusu temasların ardından Türkiye'de yaşanan gelişmelere geniş yer vereceğini söyledi. Zihni Çakır, İlhan Selçuk'un hem Ankara Temcilcisi Mustafa Balbay'ı hem de Washington temsilcisi Elçin Poyrazlar'ı Amerikalı yetkililerle görüşmeye zorladığını ve Amerika'dan nabız yoklatmaya çalıştığını belirterek, �Özellikle Washington muhabiri ile Dick Cheney'in kendisiyle ya da ona yakın isimlerle görüşüp, Türkiye'deki yeni siyasal konjonktürde, Başbakan Erdoğan'ın yerine kimin düşünüldüğünü öğrenmeye çalışması, demokrasi dışı yollarla iktidarı ele geçirme zihniyetinden hiçbir şey kaybetmediğini gösterir� dedi.

  CUMHURİYET, DEMOKRASİ DIŞI EYLEMLERİN ODAĞI

  "İlhan Selçuk, Cumhuriyet'de yer alan yazılarda anti Amerikancı görüntüde yer almış olsa da, söz konusu eylemleriyle Amerika'nın Türkiye üzerinde hegemonya kurmasına rıza göstermiş sayılıyor" diyen Zihni Çakır, "İlhan Selçuk'un bütün yazılarını inceleyin. Türkiye'nin Amerikan emperyalizmine esir edilmek istendiğini söylemiş olsa bile Amerika'yı dışlayabilecek bir görüş ortaya koymadığına tanık olursunuz. Cumhuriyet gazetesinin Amerika ile ilişkisi sorgulanmalıdır. Cumhuriyet ve ona destek verenler, bazı kesimleri ve bazı kurumları hedef göstermekle suçlarlar. Hedef göstermeyi, 12 Eylül dahil olmak üzere hem tarihsel geçmişinde hem bugünkü süreçte en güzel yapan Cumhuriyet'tir" diye konuştu.


+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi