Kendini Affettirmek İsteyenlere Özür Nickleri - Sözleri

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Msn ve Msn İletileri Msn Sözleri Bölümünden Kendini Affettirmek İsteyenlere Özür Nickleri - Sözleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Kendini Affettirmek İsteyenlere Özür Nickleri - Sözleri

  Reklam  Kendini Affettirmek İsteyenlere Özür Nickleri - Sözleri

  Forum Alev
  Kendini affettirmek için sözler


  ♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim.


  ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

  ♥ Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

  ♥ Bilirsin bir karıncayı bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden...

  ♥ Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

  ♥ Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin... Birtaneciğim seni çok seviyorum?

  ♥ Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor... Yok nafile uyku tutmuyor... Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim... Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

  ♥ Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

  ♥ Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

  ♥ Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

  ♥ Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

  ♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...

  ♥ Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

 2. 2
  bilalciriq
  Yeni Üye

  --->: Kendini Affettirmek İsteyenlere Özür Nickleri - Sözleri

  Reklam  Uyut Beni Yüreğinde,Çok Yorgunum Rüzğarlara Karşı Gelmekten..Tut Ellerimi Bırakma !!Kapatayım Gözlerimi Seninle Korkusuzca.. İroon_maiden@hotmail.com :) 3. 3
  Ziyaretçi
  seni severim seni sevenide severim seni benden çok seveni kurşuna dizerim... 4. 4
  Ziyaretçi
  Kusura bakmayın

 5. 5
  Ziyaretçi
  vaSzqeCiLmeSz DeqiLsin!! Kenara CeqKiLde yeRine YeniLeRi qeLsin ;);)

 6. 6
  Ziyaretçi
  gerçekten kavga etmek istiyosan yanlış kişidesin çünkü ben snle kavga edemem....

 7. 7
  Ziyaretçi
  sende büyüdüm.sende gördüm.sen söz verdirdin bırakmayacaz diye şimdi nerdesin ?

 8. 8
  Ziyaretçi
  Bugunku yasananlar icin ozur dilerm sana olan ofkem aslinda seni nekadar cok sevdgimi gosterir seni coooooooook sevyorm

 9. 9
  Ziyaretçi
  Sen beni aldattın,ben seni aldatmadım,dersinki aşktan anlamam oda doğru,ben sevmeyi öğrenmiştim senin gibilerinin kalp kırmasını değil!

 10. 10
  Ziyaretçi
  Sevgilim affet Özür dilerim bundan sonra yalan yok sadece sen varsın benim için affet beni bebeğim

 11. 11
  Ziyaretçi

  Cevap: Kendini Affettirmek İsteyenlere Özür Nickleri - Sözleri

  Reklam  Mesaj olarak attim insalla ise yarar

 12. 12
  Ziyaretçi
  Eger bni affetmezsen hem kendime hemde senin kafana sıkarım 3 el mezar taşımada yazdırırım , salla dünyayı uykusu gelsin paşa 6 el ateş ettiyse sebebi sensin

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
affettirme sözleri,  affettirme mesajları,  affettirici sözler,  kendini affettirme sözleri,  sevgiliye kendini affettirme sözleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 46 kişi