Dikkat MSN'iniz çalınmasın!!!

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
MSN ve Chat Programları ve MSN Diğer Paylaşımlar Bölümünden Dikkat MSN'iniz çalınmasın!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Princess
  Üye
  Reklam

  Dikkat MSN'iniz çalınmasın!!!

  Reklam  Dikkat MSN'iniz çalınmasın!!!

  Forum Alev
  Internet cafelerde MSN Messenger a bağlanırken kesinlikle şifre ve kullanıcı adınızı klavye üzerinden girmeyin, çünkü bilgisayara kurulu olan keyloggerlar bastığınız her tuşu kayıt eder, ve bunların gelişmiş versiyonları şifrelerinizi keylogger ı kuran kişinin e-mail adresine bile gönderebilir ! Bundan kurtulmak için… “”"BAŞLAT\PROGRAMLAR\DONATILAR\ERİŞEBİLİRLİK\ EKRAN KLAVYESİ”"” ni açarak bilgilerinizi bu program aracılığı ile giriniz böylece bilgileriniz 3.parti programlar tarafından kayıt edilemez ! ve bugün bir çok banka internet bankacılığında bu sistemi kullanarak giriş yaptırmaktadır. !

  Her zaman yedek bir “hotmail - msn - passport” adresiniz olsun ! Neden derseniz mesela internet cafeden MSN hesabınıza bağlandınız… ve çıktınız en son giren kişinin e-mail adresi orada görünür ve başka bir adresle oturum açmadan silinemez! örneğin: “bubir_denemedir@hotmail.com” gibi bir yedek adres alın kendinize ve en son girişinizi bu ikinci mail adresiyle açın böylece tanımadığınız kişilerden kullandığınız e-mail adresinizi gizlemiş olursunuz!Veyahut her seferinde mail adresimi sor seçeneğini tıklayabilirsiniz..!
  MSN de yapılan bir ayar ile bütün konuşmalar kayıt edilebiliyor… bundan kurtulmak içinde MSN ana pencerde : AYARLAR\SEÇENEKLER\İLETİLER sekmesine gelin ve burada otamatik iletileri kaydet kısmını kontrol edin! Tabi hiç kimse arkadaşlarıyla konuşulan hiç bir bilginin başkaları tarafından görülmesini istemez ! hele bide önemli ve gizli bilgiler içeriyorsa !!!
  Evinizdeki bilgisayarın hacklendiğinden şüpheliyseniz… yani bilgisayarınızda bir trojan var ise… BÜYÜK TEHLİKE demektir.! bu programlar sayesinde MSN ve hotmail şifreleriniz kolaylıkla çalınabilir!!! Bu şüphe… sizin dışınızda bir kontrol durumudur! örneğin CDrom açılır kapanır harddisk kendi kendine işlem yapabilir! kesinlikle bilgisayarınaza ZONE ALARM kurun bu programla değil bir trojan dosyası MSN Messenger bile izin almadan açılamaz! 2. 2
  Darrt
  Üye

  --->: dikkat MSN'iniz çalınmasın!!!

  Reklam  peki bu konu ile ilgili programlar yokmu ? 3. 3
  kskboy
  Yeni Üye
  teşşekürler... 4. 4
  cacoboy
  Emekli
  Alıntı kskboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  teşşekürler...

  kuralları oku benje okumadıysan

 5. 5
  everekli38
  Üye
  Teşekkürler uyarın için ....

 6. 6
  harun_86
  Yeni Üye
  saol.......

 7. 7
  -YOLCU-
  Yeni Üye
  Alıntı harun_86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  saol.......
  anladık kuralları okumamışında bir yazı önündeki CACOBOY'un yazısınıda mı okumadın biraz dikkat lütfen..


  sana da bilgiler için teşekkürler gülşah

 8. 8
  ahfa
  Özel Üye
  peki bu konu ile ilgili programlar yokmu ?
  yazıyı tam oarak okumadın herhalde

  kesinlikle bilgisayarınaza ZONE ALARM kurun bu programla değil bir trojan dosyası MSN Messenger bile izin almadan açılamaz!


 9. 9
  PcKopat_suki
  Yeni Üye
  benim msn i çaldılar bile :(:(

 10. 10
  djyeminli
  Üye
  makinalarda deep freze var zaten yeterli değilmi nasıl kaydedebilirler ben daha anlıyamadım o zaman tanıdık cafeleri tercih ediceğiz başka çaremiz yok

 11. 11
  muratizma
  Emekli

  --->: dikkat MSN'iniz çalınmasın!!!

  Reklam  :eek:aaa ağzım açık kaldı valla bravo:cool:

 12. 12
  megacocuk
  Emekli
  Bencede Çok GÜzel BİŞİ Çoksaol

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi