Web camda nasıl video alabilirim

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve MSN Diğer Paylaşımlar Bölümünden Web camda nasıl video alabilirim ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  spy_bobo
  Emekli
  Reklam

  Web camda nasıl video alabilirim

  Reklam  Web camda nasıl video alabilirim

  Forum Alev
  arkadaşlar webcamımda nasıl video alabilirim amcap programı ile video ya alınıyo diye duydum yardım edin 2. 2
  ROBİN
  Usta Üye

  --->: web camda nasıl video alabilirim

  Reklam  Alıntı spy_bobo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  arkadaşlar webcamımda nasıl video alabilirim amcap programı ile video ya alınıyo diye duydum yardım edin

  Snag it TechSmith firması tarafından geliştirilmiş, detaylı bir print screen (ekran yakalama programı. SnagIt screen capture sayesinde ekrandaki videoyu, metni, resimleri ve sesleri yakalayabilirsiniz.Snag-it kısacası ekranda ne görüyorsanız aynen onu kopyalıyor.

  Entegre grafik editörü sayesinde yakaladığınız resimde renk ayarları(parlaklık,karşıtlık,renk değeri, keskinlik, ölçek, vs.) gibi değişiklikler yapabiliyorsunuz.Video yakalama esnasında ses kaydı da yapıyor.Kullanımı çok kolay ve güzel bir arayüzü var.
  Snagit ile oynadığınız oyunların ekran görüntülerini video ve resim olarak, ekranda yazılı olan yazıları tek tuş ile yakalayabilirsiniz.

  Yeni sürümde, web sayfalarını linkleriyle beraber tüm tarayıcılardan *.mht formatında yakalayabiliyoruz. Ekran kaydırma yöntemiyle uzun web sayfalarının tamamını istediğimiz resim formatında kaydedebiliyoruz. Klavyeden CTRL+SHIFT+P ve print screen tuşlarıyla ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

  Snag-it araç çubuklarını Word, PowerPoint ve İnternet Explorer'a yerleştiriyor. Böylece çok daha kolay ekran görüntüleri yakalayabiliyoruz.

  Snagit sisteme kendi yazıcı sürücülerini de yüklüyor. Ayrıca snagit'i belirlediğiniz zamanlarda ekran görüntüsü alması için programlayabilirsiniz.
 3. 3
  spy_bobo
  Emekli
  kardeş ben kamera ile nasıl video çekebilirim dedim web cam ile+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi