Honda ve Yamaha Elektrikli Motosiklet Üretecek

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Motosiklet Ve Bisiklet Bölümünden Honda ve Yamaha Elektrikli Motosiklet Üretecek ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  FahrenHeit
  Yeni Üye
  Reklam

  Honda ve Yamaha Elektrikli Motosiklet Üretecek

  Reklam  Honda ve Yamaha Elektrikli Motosiklet Üretecek

  Forum Alev
  Honda ve Yamaha Elektrikli Motosiklet Üretecek


  Petrol fiyatlarının artışı, alternatif yakıt çalışmalarının gün geçtikçe hızlanması iki önemli motosiklet üreticisini harekete geçirdi. Nikkei business daily ‘nin haberine göre HONDA ve YAMAHA, alternatif yakıt ile çalışan motosiklet pazarına gireceklerini planladıklarını açıklayacaklar.

  Yamaha ‘nın 2010, Honda ‘nın 2011 yılında bu modelleri piyasaya sunması bekleniyor. Tek şarj ile 100 km gitmesi planlanan Yamaha modelinin 50cc güç ünitesine sahip olması bekleniyor.

  Honda ‘nın lityum-ion pilli elektrikli motosiklet modelinin hedef kitlesi ise 90.000 motosikletlik filosunu elektrikli motosiklete dönüştürecek olan Japon Posta İdaresi.

  Honda ve Yamaha ‘dan yetkililer, elektrikli motosikletlerin üretileceğini ancak özelliklerinin, fiyatlarının ve ne kadar sürede pazara gireceklerinin belirlenmesi için erken olduğunu söylediler ancak tahmini fiyat olarak ABD fiyatının 1900$ ila 3700$ arasında olacağını belirttiler.

  Dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonlarında kullanılan lityum-ion piller elektrikli araçların ve hibrid araçların gelişiminde oldukça etkili rol oynuyor.
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Honda ve Yamaha Elektrikli Motosiklet Üretecek

  Reklam  Yakıt ve çevre temizliği ve duyarlılığı göz önüne alındığı zaman güzel bir fikir.Fakat motor tutkunları egzostan gelen o sesi duymadıkları zaman mutlu olmayacaklardır.+ Yorum Gönder
honda elektrikli bisiklet,  honda akülü bisiklet,  elektrikli motosiklet,  elektrikli motorsiklet,  honda elektrikli motorsiklet fiyatları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi