BMW M5’e vitamin takviyesi

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Motorlu Araçlar Dünyası Bölümünden BMW M5’e vitamin takviyesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Apollo
  Emekli
  Reklam

  BMW M5’e vitamin takviyesi

  Reklam  BMW M5’e vitamin takviyesi

  Forum Alev

  Otomobillere yapılacak modifikasyonlar deyim yerindeyse sınır tanımıyor. BMW M5 gibi performanslı ve özel bir otomobil bile gerek performans, gerekse görsel yönden daha çekici hale getirilebiliyor. Lumma Design tarafından geliştilen modifiyeli bir M5 olan CLR 500 R-S bunun en güzel örneklerinden biri. Lumma Design standart BMW M5’in 507 HP’lik V10 motorunda yaptığı geliştirmelerle 560 HP’lik güç elde etmiş. Bu güç arttırımı komple yarış tipi egzoz sistemi uygulanması ve elektronik kontrol ünitesinin yazılımının değiştirilmesiyle elde edilmiş.

  Bu otomobilin en çarpıcı yönüyse kuşkusuz ki tasarımı. Portakal rengi gövdesiyle karbon renkli motor kaputu ve bagaj kapağının dikkat çektiği otomobilde 21 inçlik jantlar kullanılmış. Lastik ölçüleriyse önlerde 255/30 R21, arkalarda 295/25 R21 olarak belirtiliyor.

  H&R süspansiyon kitiyle yere 40 mm yaklaştırılan otomobile uygulanan bodykit tam anlamıyla kendisine baktıran türden. Devasa çamurluk dodikleri otomobilin duruşunu son derece sağlamlaştırmış. Rüzgar tünelinde tasarlanan bu body kit’in en özel parçalarından biri de difüzör formlu arka tampon.
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: BMW M5’e vitamin takviyesi

  Reklam  BMW marka arabaların kalitesi asla tartışılmaz.Fakat bir de bunlara modifiye yapılıyor ve çok daha güzel oluyor.Fakat hiç ellenmeden kalsa çok daha orjinal olacak.Modifiye eski arabalara daha çok yakışıyor.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi