Audi Pes Etmiyor

+ Yorum Gönder
Modifiye Bölümü ve Motorlu Araçlar Dünyası Bölümünden Audi Pes Etmiyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Apollo
  Emekli
  Reklam

  Audi Pes Etmiyor

  Reklam  Audi Pes Etmiyor

  Forum Alev
  2009 Audi S7
  Audi, A8 limo ve A6 modelleri arasında konumlandıracağı yeni dört kapılı coupe modeli S7’yi 2007’de piyasaya sunmayı planlıyor.


  Sınıfının lideri olması hedeflenen S7 Audi’nin performans makinesi olmaya aday bir otomobil. Bilindiği gibi Audi A7 2009’da pazarlara ulaşıyor. S7’ninde A7’den bir yıl sonrada convertible versiyonun pazarda olması bekleniyor.

  S7’nin altı ve sekiz silindirli FSI ve TDI motorla donatılması beklenirken 5.2 lt V10 motorunda en güçlü motor olarak seçeneklerde yer alacağı tahmin ediliyor. S7’nin Audi’nin quattro sistemini ve yeni spor diferansiyel tork dağıtıcı sistemini kullanması bekleniyor.

  S7’nin başarısına bağlı olarak da yeni RS6’da kullanılan 580 HP’lik tutbo motor ile donatılan RS7 adında yeni bir süper sedan otomobil de üretilebilir.

  Fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere S7’nin tasarımı Audi’nin şu anki tasarımı anlayışından radikal bir şekilde ayrılmayacak. S7’nin birçok kıvrımı S5 ve S4 modeliyle benzerlik taşıyor. Audi’nin yeni anlayışlarından biri olan ve ön yüzde sis farı ve bunun gibi birçok detayın yer almadığı sade ön yüze S7’de rastlıyoruz...
 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Audi Pes Etmiyor

  Reklam  Dünyanın en güzel ve kaliteli arabaları bu marka tarafından üretilmektedir.Bu arabaların tüm dünyada alıcısı bulunmaktadır.Ülkemizde de Audi her sınıfa hizmet etmekte ve buna göre arabalar üretmektedir.+ Yorum Gönder
audi modelleri,  yeni audi a8
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi