+ Yorum Gönder
Cep Telefonu ve Markalar - Gsm Operatorleri Bölümünden Facebook'a iPhone'dan Girenlere Müjde, Facebook 3.0 la Daha Eğlenceli Olacak ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye

  Facebook'a iPhone'dan Girenlere Müjde, Facebook 3.0 la Daha Eğlenceli Olacak

  Facebook'a iPhone'dan Girenlere Müjde, Facebook 3.0 la Daha Eğlenceli Olacak Forum Alev
  Facebook'a iPhone'dan girenler, artık çok daha ayrıcalıklı. Bilgisayarı olanları kıskandıracak Facebook 3.0'ı ekran görüntüleri ile izlemek ister misiniz?

  Sosyal ağlar, kullanıcı sayısı hızla artan iPhone'u, yabana atmıyor ve dokunmatik cihaz geliştirildikçe, bu değişime ayak uydurmak için yenilikler hazırlıyorlar. Facebook, iPhone için hazırladığı yeni uygulaması ile bilgisayar kullanıcılarını bile kıskandıracak gibi görünüyor.
  Yenilikler
  Açılış ekranı, bu şekilde görünüyor.
  iPhone 3G S'in video çekebiliyor olması, Facebook 3.0'a da ilham vermiş olacak ki, yeni arabirimde telefondan doğrudan video yükleme seçeneği de var.
  Bununla beraber, Landscape olarak adlandırılan yatay izleme ekranı da beklentiler arasındaydı ve sonunda güncelleme ile eklenmiş oldu. daha hızlı ve sorunsuz çalışan Facebook 3.0, arkadaşlarınızın durumunu beğenme, fotoğraf albümlerinizi düzenleme gibi çok sayıda yenilik bulunuyor.
  Şimdi bu yeniliklere ekran görüntüleri ile adım adım bakalım.

  Özel Mesajlar
  Özel mesaj sayfasında yapılan değişiklikler, mesajlarınızı çok daha kolay bir şekilde gruplamanızı, okumanızı ve düzenlemenizi sağlıyor. Cevapları ise çok daha kolay bir şekilde yazabiliyorsunuz.


  Chat Sayfası
  Sohbet (Chat) sayfası da, güncellemelerden nasibini aldı. Kişilerin durumunu farklı ikonlarla görebiliyorsunuz ve anında mesajlaşmanın keyfini, yatay klavye ile çok daha kolay bir şekilde çıkarabiliyorsunuz.
 2. 2
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Fotoğraf Galerileri

  Fotoğraf galerilerinizi eskisinden çok daha kolay ve hızlı gezebilir, resimleri düzenleyerek silebilirsiniz. Seçtiğiniz bir fotoğrafı, dilerseniz MMS, e-posta ile gönderebilir veya profil fotoğrafı da yapabilirsiniz.

  Giriş Sayfasını Özelleştirmek
  Yukarıda bulunan "+" butonuna bastığınızda, giriş sayfasına dilediğiniz kişinin kısayolunu atayabiliyorsunuz. Bu da size daha fazla zaman kazandırıyor, hatta daha az veri trafiği harcadığınız için operatör üzerinden bağlananları da yüksek faturalardan kurtarıyor.

  Yatay Duruş
  Telefonu yatay duruma getirdiğinizde, yön değiştiren uygulamaları ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz. Facebook'ta şimdiye kadar sunulmayan bu çözüm, nihayet Facebook 3.0'da geldi. Böylece geniş klavyede yazı yazmanın keyfini çıkarabilirsiniz.


+ Yorum Gönder