+ Yorum Gönder
Cep Telefonu ve Markalar - Gsm Operatorleri Bölümünden Samsung D900i hafıza kartı sorunu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Emre_-_09
  Yeni Üye

  Samsung D900i hafıza kartı sorunu

  Samsung D900i hafıza kartı sorunu Forum Alev
  S.a arkadaşlar ben hafıza kartına şarkı atıyorum.bazı şarkıları göstermiyor telefon.ama bilgisayardan baktıgında hafıza kartında şarkılar.. Telefondan mı yoksa hafıza kartındamı sorun var. Yardımcı olursanız çok sevinirim..selametle kalın.. 2. 2
  Cedric
  Emekli
  Bende E-490 var.Anlatmaya çalıştığını anladım sanırım.
  Atmış olduğun bazı müziklere "Geçersiz" veya buna benzer bir hata verir ve açmaz.Eğer şarkının adı çok uzunsa veya geçersiz karakterler içeriyorsa bunu yapar.
  Onun dışında telefonunuzda eğer geçersiz klasör oluşturduysanız ve oraya attıysanız, oraya attığınız hiçbir müzik açılmaz.


 3. 3
  safkan33
  Yeni Üye
  telefondan olsa gerek çünkü dosyayı actıgın zaman uyarı cıkıyor ve bu tlfn da 53 karakterden fazlası gösterilemiyor diyor bende sorunu çözemedım :D

 4. 4
  safkan33
  Yeni Üye
  emre hala d900i kullanıyorsan bu hafıza kartı sorununu çözdüm fakat azcık zaman alıyor telefonu pc ye bagla samsung pc studio dan istedıgın şarkıları müzik bölümüne at sonra oradan da hafıza kartına taşı müziklerini ve hepsi görünsün istedıgın ve hafızanın yettıgı kadar müzik artık hafıza kartında ;)

 5. 5
  fakeHayLeyW
  Yeni Üye
  slm benimde telefonum d900i şuan telefon hafızasını kullaniorm kullanılan hafızanın bellek kartı olması için ne yapmam lazım acaba?

 6. 6
  safkan33
  Yeni Üye
  sanırım resim ve vidyo kaydetmek için istiyorsun bu özelliği. eğer öyleyese maalesef öyle bir seçeneğin yok telefon hafızan yettiği kadar kayıt yapabiilirsin.

+ Yorum Gönder
samsung d900 hafıza kartı biçimlendirme,  samsung d900i HAFIZA KARTI