Yayından Kaldırılan Diziler !!

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Magazin - Dedikodu Bölümünden Yayından Kaldırılan Diziler !! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  elifizmir
  Özel Üye
  Reklam

  Yayından Kaldırılan Diziler !!

  Reklam  Yayından Kaldırılan Diziler !!

  Forum Alev
  Yeni yayın dönemi 25'i yeni 46 diziyle başladı, daha şimdiden 12'si ekranlara veda etti! atv, bugün iddialı dizisi Fesupanallah'ı yayından kaldırdı  Yeni yayın dönemine 25'i yeni 46 diziyle başlayan televizyon kanallarında yaprak dökümü sürüyor. Yayınına son verilen dizi sayısı 11'e ulaştı.

  İşte reyting giyotininden nasibini alan diziler.

  KOMİSER NEVZAT

  Ahmet Ümit'in romanından uyarlanan 'Komiser Nevzat-Kanun Namına' isimli dizide Altan Erkekli gibi bir oyuncunun oynaması bile dizinin reyting almasını sağlayamadı. atv'de ekrana gelen dizi ancak 5 bölüm yayınlanabildi.

  TILSIM ADASI

  atv'de yayınlanan 'Tılsım Adası' ise belki de bir dünya rekoru kırarak ilk bölümünden sonra yayından kaldırıldı. 'Paradox' şirketinin yapımı olan dizi, sihirli, müzikli, danslı, fantastik bir öykü olarak kurgulanmıştı.

  ERTELENMİŞ HAYATLAR


  Başrollerinde Deniz Uğur, Gökhan Atalay, Mesut Çakarlı ve Selda Özer'in gibi deneyimli oyuncuların rol aldığı dizi reyting savaşına ancak dört hafta dayanabildi. 'Ertelenmiş Hayatlar' atv'de yayınlanıyordu.

  ACEMİ CADI

  Kanal D'de yayınlanmaya başladıktan sonra Star'a transfer olan 'Acemi Cadı' 58'inci bölümde yayından kaldırıldı. Dizide Merve Boluğur, Nergis Kumsasar, Şenay Gürler, Billur Yazgan, Emre Karayel rol alıyordu.

  EKSİK ETEK

  Show TV'de yayınlanan Özlem Conker, Mete Horozoğlu, Perihan Savaş, Civan Canova, Kaya Akarsu ve Nihat İleri'nin rol aldığı 'Eksik Etek' isimli dizi üçüncü bölüm yayınlandıktan sonra ekrana veda etti.

  SANA MECBURUM

  Şarkıcı Doğuş ile birlikte Seda Bakan, Ali Sunal, Nihat Nikerel, Mehtap Bayrı ve Ozan Dağgez'in rol aldıkları 'Sana Mecburum' 10’uncu bölümde ekranlara veda etti. Şarkıcı Burak Kut'un ilk oyunculuk deneyimi olan 'Aşk Kapıyı Çalınca' Star TV'de yayınlanıyordu. Aslı Yılmaz, Burak Davutoğlu, İpek Erdem ve Bahar Öztan'ın da rol aldığı dizi 8'inci bölümden sonra yayından kaldırıldı.

  OYUN BİTTİ

  Azra Akın'ın başrolde oynadığı 'Oyun Bitti' Kanal- D tarafından büyük ümitlerle ekrana getirilmişti. Mert Öcal, Baran Ayhan, Zeki Alaysa, Tarık Pabuçcuoğlu ve Ayla Algan'ın rol aldığı iddialı dizi ne yazık ki reyting rekabetine sadece 5 bölüm dayanabildi.

  TATLI İNTİKAM

  Tatlı İntikam şarkıcı Davut Güloğlu'nun ikinci dizisiydi. Başrollerinde Güloğlu'nun yanı sıra ünlü sunucu Ebru Akel'in de rol aldığı dizi Star TV'de ancak 4 bölüm ekrana gelebildi. Başrollerinde Ferdi Tayfur ve Şerif Sezer'in rol aldığı Yersiz Yurtsuz, geçen yayın döneminden bu döneme geçen başarılı bir yapımdı. Ne var ki atv'de yayınlanan dizinin reytigleri düşünce 18'inci bölümünden sonra ekrana veda etti.

  LEYLAN


  Çekimleri Kars'ta başlayıp İstanbul'da devam eden 'Leylan' Star TV'de ekrana geldi ve beşinci bölümde sona erdi. Dizide Sinem Öztufan, Saydam Yeniay, Sermin Hürmeriç, Fulya Özcan Ündüz, Barış Kılıç, Kaan Çakır ve Adalet Çimen oynuyordu.

  EN ÇOK REKLAMI BIÇAK SIRTI ALDI

  Medya Takip Merkezi'nin araştırmasına göre 22- 28 Ekim haftasında yayımlanan yerli diziler arasında en fazla reklamı, Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşan 'Bıçak Sırtı' aldı. Haftalardır en çok reklamı alan yerli dizi unvanını elinde tutan 'Kurtlar Vadisi Pusu' ise ikinci sıraya geriledi. Star'ın dizisi Köprü ise reklam sıralamasında üçüncü oldu.

  SON HABER! FESUPANALLAH DİZİSİ YAYINDA KALDIRILDI

  atv'de sezonun iddialı dizisi Fesupanallah yayından kalktı. Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Cem Davran, Şafak Sezer, HaticeŞendil ve Özlem Tekin'in başrollerini paylaştığı ve Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği dizi beşinci bölümünde yayından kaldırıldı.


 2. 2
  GüllereVurgun
  Usta Üye

  --->: Yayından Kaldırılan Diziler !!

  Reklam  ya o kadar çok dizi varki televizyonda
  şimdi bazılarının adını yeni duyuyorum.:D
  sağol elif abla.. 3. 3
  dark.water
  Asker Üye
  Türkiye'de diziler zaten almış başını gidiyor..

  Fazla Dizi filan seyretmem ama çoğunun kaldırılmasına Sevindim. 4. 4
  ümmügülsüm
  Yeni Üye
  bizim türkler zaten bi kanalda yeni bi dizi başladımı diğer kanallarda aynı konuyla başka dizi yapıyor doğal olarak tutulmuyor,emeğine sağlık

+ Yorum Gönder
billur yazgan evlendi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi