Final CUT Nedir?

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Mac OS X Bölümünden Final CUT Nedir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  computer
  Özel Üye
  Reklam

  Final CUT Nedir?

  Reklam  Final CUT Nedir?

  Forum Alev


  Tura Katılın  Apple, Final Cut Studio 2 Final Cut Server’ı –Apple’ın yeni medya değer yönetimi iş akışı otomasyon yazılımını- dünya turnesine çıkarıyor. Sektörün öde gelen film ve video prodüksiyon şirketlerinin katılacağı ücretsiz ve ayrıntılı seminerlerden birisine katılın. Apple uzmanları, bu müşterilerin sıradışı sonuçlara ulaşmak için neler yaptıklarını sizlere adım adım anlatacak.
  Final Cut Studio 2; Final Cut Pro’yu -Apple’ın efsanevi düzenleme yazılımını- Motion 3, Soundtrack Pro 2, Compressor 3, DVD Studio Pro 4 ve profesyonel renklendirme programı Color’ı da içeren entegre bir post-prodüksiyon merkezinin içerisine yerleştiriyor.
  Hem Final Cut Studio 2, hem de Fnal Cut Server ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir; ister iki kişilik bir prodüksiyon butiğinde, ister bir post-prodüksiyon merkezinde, ister bir film setinde, isterseniz de global bir haber merkezinde çalışın. Daha fazlasını seminerde öğrenin:
  Final Cut Studio ve Final Cut Server’ın temel özelliklerini öğrenin
  Önde gelen post-prodüksiyon atölyelerini, kreatif ajansları, Hollywood film stüdyolarını ve televizyon yayınlarını içeren demoları izleyin
  Final Cut Server’ın, Final Cut Studio ile nasıl çalıştığını da içeren canlı tanıtımları izleyin
  Ücretsiz Final Cut Solutions Pavillion’umuzu ziyaret edin, önde gelen profesyonel video şirketlerinden temsilcilerle konuşabilir ve Final Cut Studio’nun üçüncü parti programlarla nasıl çalıştığını görebilirsiniz.
  Final Cut Dünya Turnesindeki yerler oldukça hızlı dolduğundan, bir an önce kayıt olmanızı ve yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.


  ortaklığı ile.


  İle İlgili Yazılar

 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Final CUT Nedir?

  Reklam  apple mac os x de en büyük artısı olan final cut adındaki düzenleme programdır bu program sayesinde videolaranız resimleriniz tıpkı profesyönel kullanıcılar gibi editleme yapabileceksiniz+ Yorum Gönder
final cut nedir
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi