Elgato’dan analog görüntü yakalama aygıtı

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Mac OS X Bölümünden Elgato’dan analog görüntü yakalama aygıtı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  computer
  Özel Üye
  Reklam

  Elgato’dan analog görüntü yakalama aygıtı

  Reklam  Elgato’dan analog görüntü yakalama aygıtı

  Forum Alev
  Çevre birimleri üreticisi Elgato, Mac platformu (Intel) için yeni bir görüntü yakalama aygıtı piyasaya sürdü. Video Capture isimli ürün, VCR ya da benzeri analog video kaynaklarından aldığı görüntüleri, H.264 ya da MPEG-4 biçimine dönüştürüyor. Bir başka deyişle, video kasetlerdeki, eski kameralardaki görüntülerinizi iTunes, iPod, iPhone, iMovie ve de YouTube uyumlu hâle getiriyor. Yazılım/donanım komple bir paket olduğundan, Video Capture, gerekli işlemleri adım adım ve kolayca yapmanızı sağlıyor. Desteklediği bağlantı tipler; RCA, S-video ve (dönüştürücü ile) SCART.
  Bilgisayara USB 2.0 üzerinden üzerinden bağlanan ürün, NTSC, SECAM, PAL ve PAL/60 formatlarını otomatik olarak tespit edip, 640×480 çözünürlüğe kadar kayıt yapabiliyor. ABD fiyatı 100 dolar. Sistem gereksinimi ise Mac OS X 10.5.6 ve Intel işlemci.

  Kaynak : Macdunyasi 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Elgato’dan analog görüntü yakalama aygıtı

  Reklam  bu sayede videolarımızı resimlerimizi aktarmak zahmet olmaktan çıkacak ki zaten mac os x te görüntü düzenleme ve yakalama konusunda windowsa nazaran daha iyi diyebiliriz kendi programları daha kullanışlıdır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi