Küresel Isınmaya İnanmayan Lider

+ Yorum Gönder
Diğer Konular ve Küresel Isınma Bölümünden Küresel Isınmaya İnanmayan Lider ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Küresel Isınmaya İnanmayan Lider

  Reklam  Küresel Isınmaya İnanmayan Lider

  Forum Alev
  Çek lideri Vaclav Klaus, küresel ısınmaya inanmadığını söyledi ve ısınmayla mücadele içinde olanları, hürriyetleri tehdit etmekle suçladı. Davos'ta gazetecilerle konuşan Cumhurbaşkanı Klaus, "Küresel ısınma diye bir şey olduğuna inanmıyorum. Bunu ispatlayan istatistikleri göremiyorum" dedi. Küresel ısınma konusunda, dönem başkanlığını yaptığı AB'yle taban tabana zıt görüşler ileri süren Klaus, "eski Amerikan başkan yardımcısı Al Gore gibi küresel ısınmayla...
  mücadele eden bazı isimlerin, ısınma konusundaki muhalif görüşlere kulak asmadıklarını görmekten üzüntü duyduğunu" belirtti.

  Çek lideri, "İklim konusundaki militanca tavırlar ve ortalığı velveleye vermeler hürriyetimiz açısından tehdit. Al Gore bu alanda önde gelen isimlerden..." ifadesini kullandı.

  Klaus, uluslararası mali krize de değinirken, ekonomik düzenleme ve reform yapılmasına karşı olduğunu söyledi. Çek cumhurbaşkanı, "Ben reformlardan, krizden daha fazla korkarım" diye konuştu.

 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Küresel Isınmaya İnanmayan Lider

  Reklam  Bazen insanların ufku dar olunca dünyayı sadece kendi yaşadığı sokak ve şehirden ibaret zannederler.Maalesef hala böyle insanlar bulunmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi