Değişik yazılar

+ Yorum Gönder
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Değişik yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 157
    Filiz
    Bayan Üye
    Şarkı türkü söylemek insanı rahatlatıyor.Sesimizin güzel yada çirkin olması önemli değildir.Biz konser vermiyoruz.Kendi kendimize deşarj oluyoruz aslında.

  2. 158
    Filiz
    Bayan Üye
    Mutluluk insanların geniyle alakalı değil kendimizin yarattığı güzelliklerdir.Mutlu olmaktan çok mutlu olmayı öğrenmek gerekir.Öğrendiğimizde de zaten mutluyuzdur.

  3. 159
    Filiz
    Bayan Üye
    Bir işi yapabilme gücü inanmaktan geçer.Önve inanmalıyız sonra konsantre olamalıyız ve işi yapmalaıyız.Temel inanmaktan geçer .

  4. 160
    Filiz
    Bayan Üye
    Herşey zamanında güzeldir.Gençlik geçtiksen sonra gençliğin kıymetini bilmek faydasızdır.İbadetlerimizi zamanında yapmak borçlarımızı zamanında ödemek;zaman karşı yarışmak yerine zamınıda yaşamak gerekir.

  5. 161
    Filiz
    Bayan Üye
    Ne olursa olsun yaşama sevincini ve hevesini bırakmadan yaşamak gerekir bu dünyada.Taki yaşam bizi bırakıncaya kadar.

  6. 162
    Filiz
    Bayan Üye
    Stres olmazsa huzur da kendiliğinden yerine gelir.Sıkıntılarımızı giderebildiğimiz zaman stres gider.Kendimizi daha mutlu hissederiz.

  7. 163
    Filiz
    Bayan Üye
    Hayat fırsatlarla doludur.İş aramak evlenmek mutlu bir aile kurmak kendi ellerimizdedir.İyi bir iş için iyi bir eğitim almak gibi.

  8. 164
    Filiz
    Bayan Üye
    Rüzgar bizi bir yerlere savurmuyorsa,bindiğimiz tekne rüzgarsız ilerliyemiyorsa o zaman devreye biz gireriz.Gücümüzü azmimizi kullanırız.

  9. 165
    Filiz
    Bayan Üye
    Anne ve babalar olarak çocuklarımızın eksiklerini giderip onlarla vakit geçirmemeiz gerekir.Onlara sevgi ve şevkatle yaklaşmak gerekir.

  10. 166
    Filiz
    Bayan Üye
    Geçmişte olan olayları okuruz.Tarihimize bakarız onlardan ders almaya çalışırız ki ileride bu hataları yapmayalım.

  11. 167
    Filiz
    Bayan Üye
    Amaç gaye hedef hepsi aynı kapıya çıkıyor.Yaşıyoruz ama amacımız nedir?hayattan neler bekliyoruz?bunları tespit edip ona göre amaçlarımıza yaklaşmamamız lazım.

  12. 168
    Filiz
    Bayan Üye
    Doğru zamanda doğru yerde bulunmak.Bunlar zeki insanların yapabilecekleri basit gibi görünene zor işlerdir.Düşünerek hareket etmek de zeka gerektirir.Dürüstlük te zeka işidir.Öyleyse erdemli işler zeka işidir.Zeki insanlar erdemlidir.

+ Yorum Gönder
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 17 kişi