Hadi salla

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Hadi salla ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 229
  Filiz
  Bayan Üye
  Mine Söğüt dil ve edebiyat eğitimi alarak güneş gazetesinde muhabirliğe başlamıştır. Daha sonra başka gazetelerde de çalışmıştır. Roman ve denemeler de yazmıştır.

 2. 230
  Fashion
  Bayan Üye
  Eğitimini İstanbul Üniversitesi tarih bölümünü bitirdikten sonra bir süre asistanlık yaptıktan sonra Marmara Üniversitesi Tarih bölümü başkanlığı yapmıştır. Mücteba İlgürel bir çok kitapta yazmıştır.

 3. 231
  Filiz
  Bayan Üye
  Selanik doğumlu olan Münevver Ayaşlı Almanyada okuyup ayriyeten arapça ve farsça öğtenmiştir. Günlük gazete yazıları yazarak bir çok romanda yazmıştır.

 4. 232
  Filiz
  Bayan Üye
  İstanbul Hukuk Fakültesini bitirerek avukat olan Nazire Karakuş sebest avkatlık yaparak siyasete girmiştir. DSP den millet vekili seçilmiştir.

 5. 233
  Filiz
  Bayan Üye
  Lozan Üniversitesi Siyaset bilimi okuyan Nazlı Ilıcak Tercüman gazetesinde köşe yazarlığına başlayarak basın yayın hayatına atılmıştır. Daha sonra siyasete atılarak millet vekili seçilmiştir.

 6. 234
  Filiz
  Bayan Üye
  Osmanlı devletinde hadım ağalar vardı.Bunlar haremde işlerin yürütülmesinden sorumlu idi.Bunların içinde zenci olanlar da olabilmekteydi.Zenci olmayan bu ağalara ak ağa denilmekteydi.

 7. 235
  Filiz
  Bayan Üye
  Keman bir dönem Fenerbahçe de futbol oynamıştır.Sırp futbolcu zamanın en önemli futbolcularından biridir.Uzun boyu ve gol bölgesindeki başarıları ile ünlü olmuştur.

 8. 236
  Filiz
  Bayan Üye
  Tucay Şanlı fenerbahçe ile özdeşleşmiş bir futbolcudur.Azmi ve hırsı onun başarısında etkili olmuştur.Bir dönem İngilterede forma giyen futbolcu şimdi Bursasporda forma giyiyor.

 9. 237
  Filiz
  Bayan Üye
  Beşiktaş futbol klübünde oynadığı başarılı maçlardan sonra İspanyaya transfer odu ve orada da başarılı oldu.Real Sosyadad ta çok gol atmasına rağmen tekrar Türkiyeye geldi ama artık top oynamıyor.

 10. 238
  Filiz
  Bayan Üye
  Şeytan lakaplı Fenerbahçede üne kavuşmuş milli futbolcudur.Şu anda spor yorumculuğu yapmaktadır.Rıdvan hızı ve çevikliği başarısında etkili olmuştur.

 11. 239
  Filiz
  Bayan Üye
  Ünlü bir iş adamı olan Haluk Ulusoy futbol fedarasyonu başkanlığı yapmıştır.Özellikle Fenerbahçe klübü ile girdiği polemikler hala akıllardadır.Başarılı bir başkanlık yapmış olan Ulusoy şu anda ticari faaliyetlerle iştigal etmektedir.

+ Yorum Gönder
20. Sayfa BirinciBirinci ... 171920
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 26 kişi