Hadi salla

+ Yorum Gönder
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Hadi salla ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 133
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Tolga Çevik (Tolga Çevik Kimdir

  Reklam  Tolga Çevik kendi projesi olan Komedi Dükkanı'nda yer almıştır. Son olarak Sen Kimsin adlı sinema filmini yazmış ve baş rolünde bulunmuştur.

 2. 134
  Filiz
  Bayan Üye
  Selçuk Yöntem başarılı projelerde yer almıştır. Halit Ziya Uşaklıgil'in eseri Aşk-ı Memnu'da Adnan Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Şu sıralar Büyük Risk adlı yarışma programının sunuculuğunu yapmaktadır.

 3. 135
  Filiz
  Bayan Üye
  Metin Keçeci BKM Mutfak oyuncusudur. Farklı hayat görüşü ile dikkat çeken aktör yardımcı erkek oyuncu rolü ile karşımıza çıkmaktadır.

 4. 136
  Filiz
  Bayan Üye
  Murat Eken BKM Atölye oyuncusudur. Aşağı Yukarı Yemişlililer adlı dizide Serhat karakterini canlandırmış ve Çok Film Hareketler Bunlar filminde rol almıştır.

 5. 137
  Filiz
  Bayan Üye
  Başarılı bir BKM oyuncusu olan Bülent Emrah Parlak Aşağı Yukarı Yemişlililer adlı televizyon dizisinde ve Çok Film Hareketler Bunlar adlı filmde rol almıştır.

 6. 138
  Filiz
  Bayan Üye
  Nazmi Kahraman BKM Atölye'de oyunculuk yapmıştır. Ayrıca BKM ekibinin yazıp oynadığı Çok Film Hareketler Bunlar adlı sinema filminde rol almıştır.

 7. 139
  Filiz
  Bayan Üye
  Halit Ergenç şu anda Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandırmaktadır. Bergüzar Korel ile evlidir.

 8. 140
  Filiz
  Bayan Üye
  Burak Sağyaşar başarılı bir aktördür. Son olarak Sudan Çıkmış Balıklar adlı dizide rol almıştır. Dizi final bölümüyle ekranlara veda etmiştir.

 9. 141
  Filiz
  Bayan Üye
  Berk Hakman Suskunlar adlı dizide Gurur Kutay karakterini canlandırmıştır. Tepenin Ardı adlı filmde rol almıştır. Film ülke dışında pek çok ödül almıştır.

 10. 142
  Filiz
  Bayan Üye
  Yüksek Sadakat başarılı bir müzik grubudur. Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer adlı parçası ile oldukça tanınmıştır.

 11. 143
  Filiz
  Bayan Üye
  Halide Edip Adıvar ve eşi Milli Mücadele'ye tanık olan kişiler arasındadır. Halide Edip, eserlerinde bu konulara yer vermiştir. Sinekli Bakkal adlı romanda dönemin sosyal konularına değinmiştir.

 12. 144
  Filiz
  Bayan Üye
  Sertab Erener Everyway That I Can şarkısı ile Eurovision yarışmasından birinci olmuştur. Albümleri çok satan başarılı bir sanatçıdır.

+ Yorum Gönder
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 26 kişi