Karma yazılar

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 49
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Kendinizi test edin

  Reklam  Her insan kendini tanımak zorundadır. Kendini tanıyan insan yeteneklerini, becerilerini, isteklerini ve ilgilerini bilir. Bu durumda hangi işin sizin için en iyisi olduğunuzu anlayabilirsiniz.


  Bu Konu Cevap: Kendinizi test edin Başlığı Altındadır

 2. 50
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir bayan çalışmak ile çalışmamak arasında kalıyorsa ikisi hakkında bir liste yapabilir. Çalışırsa kazanacaklarını, kaybedeceklerini, çalışmazsa kazanacaklarını ve kaybedeceklerini düşünmelidir.

 3. 51
  Filiz
  Bayan Üye
  Öncelikle eğer size uygun işi yapmaya karar verdiyseniz ve bu işi en iyi şekilde başarabileceğinizi düşünüyor iseniz mülakat sırasında strese girmek yerine öz güven sahibi olabilirsiniz.

 4. 52
  Filiz
  Bayan Üye
  İş görüşmesi sırasında soru sormaktan çekinmeyin. Belki yıllarca o şirketin bir çalışanı olacaksınız. O ortamı tanımanız gerektiğini unutmayın. İyi bir çalışan olmak için nerede olduğunuzu iyi öğrenin.

 5. 53
  Filiz
  Bayan Üye
  Bazen hayatta her istediğimizi elde edemiyoruz. Böyle durumlarda kendimizde olumsuzluk aramak yerine hayatı suçlarız. Aslında hayat ile barışmamız gerektiğini unutmamalıyız.

 6. 54
  Filiz
  Bayan Üye
  Hayatta yapmak istediğiniz her şeyi yapmaya hakkınız olduğunu unutmayın. Bazen kendinize güvensizlik duyuyor olabilirsiniz. Ancak siz istemeden başarı sizi bulmaz.

 7. 55
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insanın başarılı olabilmek için uğrunda çalışması gereken bir amaca ihtiyacı vardır. Amacı olmayan kişi ne uğruna mücadele edeceğini bilemez. Dolayısıyla başarının önemi bir amaca ulaşmaktır.

 8. 56
  Filiz
  Bayan Üye
  Mutluluk anlayışı insandan insana değişmektedir. Kimi güzel bir meslek sahibi olarak, kimi aile hayatını güzelleştirerek, kimi ise sosyal bir hayat yaşayarak mutlu olur.

 9. 57
  Filiz
  Bayan Üye
  Her insanın sevdiklerinden söz veya davranış konusunda beklentisi olabilir. Bizler bu beklentilere cevap verebilmeyi istiyorsak o beklenti doğrultusunda davranışta bulunmalıyız.

 10. 58
  Filiz
  Bayan Üye
  Bazen fazla çalıştığımız ve düşündüğümüz dönemlere gireriz. Bu dönemler beynimizi bir hayli yorabilir. Çalışma işimizi tamamlayınca beynimizi dinlendirmemiz gerekir.

 11. 59
  Filiz
  Bayan Üye
  Bazen başarılı olmanın sırrı insanın sadece kendisini dinlemesidir. Başkalarının sözlerine kulak asmak sadece güven kaybına sebep olur. Önemli olan kişinin kendi istekleridir.

 12. 60
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Bir Şeyi başarmak için

  Reklam  Başarılı olabilmek için kendimizi tanımalı ve yapabileceklerimizi bilmemiz gerekir. Bunun sonucunda çalışmak ancak bize başarıyı getirir. Başarısız olmak sadece ders alınabilecek bir eylem olmalıdır.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi