Karma yazılar

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 217
  Filiz
  Bayan Üye
  modern çağın hastalıklarından olan yaşamın zorluklarıyla baş ederken stres altında olmamak mümkün değil. stresten kurtulmak için insanlar bir çok yöntem geliştiriyor. bu yöntemlerden biride CD'lerle bilinç altını rahatlatarak stresten kurtulmaktır.

 2. 218
  Filiz
  Bayan Üye
  sınava hazırlanan öğrencilerde sınav zamanı yaklaştıkça sınav stresi yaşamaktadırlar. sınav stresiyle başa çıkmak için kişinin biraz rahatlamaya ihtiyacı vardır. bunu da değişik yöntemlerle yapabilirler.

 3. 219
  Filiz
  Bayan Üye
  kişisel gelişimi iyi bir şekilde tamamlamak çok önemlidir. kişiliği oturmuş kişi daha sağlıklı kararlar alarak hayatta daha başarılı olacaktır. stresten uzak yaşamak kişilik gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır.

 4. 220
  Filiz
  Bayan Üye
  bazı insanlar içgüdüleriyle hareket eder ve duygularla kararlar alırlar. iş hayatına da atılırken içgüdülerine güvenerek kariyerlerine yön vererek başarılı olabilirler.

 5. 221
  Filiz
  Bayan Üye
  bazı çocuklar matematiği çok severler ve anlarlar. bazı çocuklarda matematiği sevmedikleri içinde anlamazlar. matematiği öğrenmek için bu dersi biraz sevmek gerekir. evde de bol bol pratik yapmak lazımdır.

 6. 222
  Filiz
  Bayan Üye
  düzenli uyku bedeni ve beyni dinlendirmektedir. vücudun dinlenmesi yenilenmesi demektir.yeterli derecede uyuyan kişi beyni de dinlenmiş olacağından hafızası da daha güçlü olacaktır.

 7. 223
  Filiz
  Bayan Üye
  tüketim çılgını olmayalım. ihtiyacımız olmasa bile gereksiz alış verişlerde bulunmayalım. bu konuda kendimize bazı kurallar koyarak neye ihtiyacımız var ise liste yaparak ve listenin dışına çıkmadan alış verişimizi yapmalıyız.

 8. 224
  Filiz
  Bayan Üye
  hayatı yaşarken kendimize bazı amaçlar edinmeliyiz. azimli olmalıyız. kendimizi eğiterek bilinçli olmalıyız. kendimize ve başkalarına değer vermeliyiz. anı yaşayın kendinize güvenin.

 9. 225
  Filiz
  Bayan Üye
  karşıdaki insanı kırmamak veya üzmemek için hayır demekte zorlanırız. gerekli durumlarda hayır diyemediğimiz durumlarda kendimizi sıkıntıya sokmuş oluruz. hayır demeyi öğrenerek kendimize daha sağlıklı bir yol çizmiş oluruz.

 10. 226
  Filiz
  Bayan Üye
  Çalışan annelerin zamanları kısıtlı olduğu için çocukları da kendilerine ev işlerinde yardımcı olur. Özellikle erkek çocukların yardımı ilerde evlendikleri zamanda eşlerine yardımcı oluyorlar.

 11. 227
  Filiz
  Bayan Üye
  yabancı dil öğrenmek zor olabilir. anadilimizin dışındaki bir dili öğrenmek için önce o dili sevmek gerekir. birazda çaba gösterdikten sonra gerisi de kendiliğinden gelecektir.

 12. 228
  Filiz
  Bayan Üye
  İnsanların en öneli ayrıcalığı olan konuşmadır. Birbirimizle konuşurken iletişim kurarız. Düzgün konuşma ve nasıl konuştuğumuz önemlidir. Açık ve net konuşmalıyız, ne konuştuğumuzun bilincinde olmalıyız.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi