Karma yazılar

+ Yorum Gönder
18. Sayfa BirinciBirinci ... 15171819 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 205
  Filiz
  Bayan Üye
  çalışma hayatı zorluklarla doludur. uzun yıllar çalışıp hem aynı yerde kalmak bazı insanlar için cazip gelmeyebilir. bunun için kendi işini kurup bu yolda ilerlemek isteyenler vardır. kendi için çalışıp kendinin patronu olmak isteyebilirler.

 2. 206
  Filiz
  Bayan Üye
  beden dili kişinin bütün bedeni ve mimikleri ile ilgilidir. konuşurken beden dili kullanmak karşıdaki insanı daha iyi şekilde etkiler. konuşmalarımızla beden dili uyumlu olmalıdır.

 3. 207
  Filiz
  Bayan Üye
  insanın ne kadar iyi dostları olsada her şeyini anlatsa her zaman yanında olsa zor günlerinde yardımcı olsada, bazen insan yalnız kalıp kendini dinlemek ve iç dünyası ile baş başa kalmak istemektedir.

 4. 208
  Filiz
  Bayan Üye
  insan kendi kendini mutsuz etmektedir. hep kötü şeyleri düşünür hep kötü olayları kafamızda tasarlarız. sanki mutsuz olmak için uğraşırız. mutsuz olmak için sanki özel çaba gösteririz.

 5. 209
  Filiz
  Bayan Üye
  herkesin mutlaka hayattaki amaçları vardır. bu amaçların çoğunu yerine getirmeyiz. çünkü hep bir kararsız davranışlar içinde oluruz. şunu yapsam bunu yapsam deyip hiç bir şey yapmayız. kesin kararlar verip uygulamalıyız.

 6. 210
  Filiz
  Bayan Üye
  Bize kötü davranan ve bize zarar veren insanlardan mümkün olduğunca uzak durmaya hatta o tip insanlarla görüşüp konuşmamaya özen gösterelim.

 7. 211
  Filiz
  Bayan Üye
  bedenen yapılması zor gibi görünen bazı şeyler, düşüncede bu işi ben yaparım fikri olduktan sonra o işte başarılı olursunuz. zihnin gücünü küçümsememek gerekir.

 8. 212
  Filiz
  Bayan Üye
  başarılı olmak için kendimize, neden başarmalıyım, nasıl başarmalıyım, başarılı olmak için neler yapmalıyım gibi soruları sorduğumuzda cevaplarını verebiliyorsak zaten başarılıda olabiliriz.

 9. 213
  Filiz
  Bayan Üye
  karar vermekte zorlanan insanlar sürekli etrafındaki insanlara danışarak hayatlarını sürdürüyorlar. bu yanlış bir davranıştır. kendimize güvenimizi kaybederiz. hayatımızı başkalarının fikrine göre yönlendirmiş oluruz. başkalarına danışmak güzel bir şey fakat kendi karalarımızı kendimiz almalıyız.

 10. 214
  Filiz
  Bayan Üye
  yabancı dil öğrenmek ilk başlarda tabiki zor gelecektir. önce bunu başaracağınızı kendiniz inanmanız gerekir. biraz azim ve çok çalışmak gerekmektedir.

 11. 215
  Filiz
  Bayan Üye
  Bir kişinin başarılı olması için kişinin tarzı düşünceleri ve davranışlarıyla bir bütün olarak uyumlu olmalıdır. güven veren dürüst kişiler insanlar arasında sevilen ve sayılan kişilerdir.

 12. 216
  Filiz
  Bayan Üye
  insanlar günlük hayatta karşılaştıkları kişilerle el sıkışırlar. bazen mecburiyetten bazende dostça olur. el sıkışmanın en önemli noktası kendinden emin olmaktır.

+ Yorum Gönder
18. Sayfa BirinciBirinci ... 15171819 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi