Karma yazılar

+ Yorum Gönder
16. Sayfa BirinciBirinci ... 1315161719 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 181
  Filiz
  Bayan Üye
  stres altında olmak kişinin ruh yapısını da bozar. stresle baş etmek için önce kendimize güvenmeliyiz. sınavlar yaklaştıkça artan kaygıları planlı çalışarak atlatabiliriz.

 2. 182
  Filiz
  Bayan Üye
  karşıdaki insanlara yansıttığımız özelliklerimiz çok önemlidir. insanların bizim hakkımızda ne düşündükleri ne tür izler bıraktığımız, kendimiz hakkımda iyi yada kötü düşünmelerini sağlar.

 3. 183
  Filiz
  Bayan Üye
  iyi bir takım oluşturmak için kişilerin ortak amaçları olmalı, takım için uyum içinde çalışacak kişiler olmalı, yapacakları işler için hazır olmalıdır.

 4. 184
  Filiz
  Bayan Üye
  herkes lider olmaz veya bu yetenekte kişiler değillerdir. içinizde lider olma hissi var ise bunu duyguları bastırmayınız kendinize güvenerek lider olma duygusunu serbest bırakın.

 5. 185
  Filiz
  Bayan Üye
  bir çok kişi yurt dışında kariyer yapmak ister. Bunun için gerekli vasıflara sahip olmak gerekir. maddi imkanların olması ve yurt dışında bize yardımcı olacak kişilerin olması gerekmektedir.

 6. 186
  Filiz
  Bayan Üye
  herkesin kendine göre hedefleri vardır. kiminin ki büyük kimininki küçük hedeflerdir. hedeflerimizi büyütürken nasıl olacağı ve neler olacağını düşünerek doğru kararlar almaktadır.

 7. 187
  Filiz
  Bayan Üye
  günümüzde artık iş bulmak çok zor işsizlik sayısı gün geçtikçe artmaktadır. mesleği olmayan kişilerin iş bulma olanakları dahada az. meslek edinme kursları açılarak bu kurslardan faydalanan insanların sayısı çoğalmaktadır.

 8. 188
  Filiz
  Bayan Üye
  hepimiz yapmak istediklerimiz konusunda kararsız davranırız. bir çok şeyde karar kılarız sonrada vaz geçeriz. kendimizden emin olmalıyız kararlarımızda net olmalıyız.

 9. 189
  Filiz
  Bayan Üye
  insanı hayatta tutan şeylerden biride umutlarıdır. umutlarımızı yüksek tutarsak hayata ta o kadar iyi tutunuruz. kötü olaylarla karşılaştığımızda iyi şeylerinde olacağını düşünmemizi sağlar.

 10. 190
  Filiz
  Bayan Üye
  herkes kendi hayallerini kurar ve hayatını bu hayallere göre yaşamak ister. nasıl biri olmalıyım, neler yapmalıyım, başarılı olmak için nelere ihtiyacım var.

 11. 191
  Filiz
  Bayan Üye
  gelecekte neler yapacaksınız yada kendinizi nasıl bir yerde görmek istiyorsanız gözünüzde canlandırarak hayal kurun. bazı hayaller gerçek olabilir.

 12. 192
  Filiz
  Bayan Üye
  toplantıları canlı tutmak için toplantının amacının ne olduğunu bilerek konunun özeti alınarak kişilere kısa ve öz bilgiler verilmelidir. uzun uzun detaylara girilmeden konular seri bir şekilde anlatılmalıdır.

+ Yorum Gönder
16. Sayfa BirinciBirinci ... 1315161719 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi