Karma yazılar

+ Yorum Gönder
15. Sayfa BirinciBirinci ... 1214151618 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 169
  Filiz
  Bayan Üye
  hızlı araç kullanma bazı insanların tutkusu oluyor. bu tutkular artık hastalık derecesinde olan kişiler vardır. bunların tedavi olmaları gerekir. çünkü hem kendine hemde başkalarına zarar verebilir.

 2. 170
  Filiz
  Bayan Üye
  adrenalin yorgunluğu bir çok kişide vardır. bunun nedenleri aşırı stres, düzensiz beslenme, düzensiz uyku ve bunun beraberinde getirdiği yorgunluk hissidir.

 3. 171
  Filiz
  Bayan Üye
  tıp alanında artık bir çok gelişmeler olmaktadır. madde bağımlıları içinde bir çok yeni tedavi yöntemleri bulunarak bağımlı hastaların tedavilerine yardımcı olunmaktadır.

 4. 172
  Filiz
  Bayan Üye
  kişide ruhsal bozukluk aşırı sinirlilik, saldırganlık ve uykusuzluk gibi belirtilerin başlaması kişinin cinnet geçirme olasılığını arttırıyor. bu gibi durumlarda kişinin geç kalınmadan tedavi olunması gerekmektedir.

 5. 173
  Filiz
  Bayan Üye
  depresyonda olan kişiler öncelikle kendilerine meşgul edecek zevk alacakları işlerle kendilerini oyalayarak kendilerini hareketlendirmelidir. beslenme ve uykularına dikkat etmelidirler.

 6. 174
  Filiz
  Bayan Üye
  her insan hayati kararları alırken farklı yer ve farklı yöntemler kullanır. kimi sakin ve sessiz bir yer seçer, kimide uzun uzun düşünmek ister.

 7. 175
  Filiz
  Bayan Üye
  çocuklarımızı yetiştirirken özen ve itina gösteririz. özel ve çaba gösterdiğimiz bizim için çok kıymetli olan çocuğumuzun üstüne titreriz. koruyup kollarken de bazen biraz abartırız.

 8. 176
  Filiz
  Bayan Üye
  çocuklarımızla konuşmalıyız. onları anlayarak davranmalıyız. her çocuğun hassa olduğu noktalar vardır. bunları bilerek ilgi ve alaka göstermeliyiz.

 9. 177
  Filiz
  Bayan Üye
  günümüzde artık insanlar birbirlerine sevgi gösterme konusunda pek cömert davranmıyorlar. insanlar iş ve hayatın koşturmasından birbirlerine sevgi gösterecek zaman bulamıyorlar. halbuki her insanın sevgiye ihtiyacı vardır.

 10. 178
  Filiz
  Bayan Üye
  bazı insanlar bir şeyler başarmak ve bir şeyler almak için hırs yaparlar. kötü bir şeyle karşılaştıkları için hırslanarak bu yenilgiyi başarıya dönüştürmek için çaba gösterirler.

 11. 179
  Filiz
  Bayan Üye
  bence herkes hayatı sil baştan yaşamak ister, yaptığımız hatalardan ders alarak aynı hataları yeniden yapmayabiliriz. yada hayatımızı mükemmel yapacağız derken daha kötü yanlışların içine düşebiliriz.

 12. 180
  Filiz
  Bayan Üye
  pozitif düşünmek için elimizdekilerin değerini bilmemiz gerekir. canımızı sıkan şeylere farklı yönlerden bakmayı bilmeliyiz. hayata pozitif bakmayı öğrenirsek zaten mutlu oluruz.

+ Yorum Gönder
15. Sayfa BirinciBirinci ... 1214151618 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi