Karma yazılar

+ Yorum Gönder
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 145
  Filiz
  Bayan Üye
  alzheimer hastalığında yeni gelişmeler gösteriyor tıp her geçen gün daha ileriye giderek insanların sağlık sorunlarına yararlı bir çok yenilik sunmaktadır.

 2. 146
  Filiz
  Bayan Üye
  ekonomik sıkıntılar iş sorunu eğitim sorunu yaşam zorlukları insanları strese sokarken zamanla kişilerin ruh sağlığı bozulmaktadır. hayattan beklentileri azalan kişilerde hayatta umutları kalmadığı için ruhsal bozukluk yaşıyorlar.

 3. 147
  Filiz
  Bayan Üye
  başarı için bildiklerini unutmak herkes için geçerli değildir. başarı için bildiklerin gereksiz ise olabilir fakat yaralı şeyleri unutmamak gerekir. kendini yenilemek için yeni bilgileri ve yeni şeyleri de öğrenmek gerekmektedir.

 4. 148
  Filiz
  Bayan Üye
  bir dil bir insan demişler. konuştuğumuz dili dışında ayrı bir dil öğrenmek çok güzel bir şey özellikle de geçerli olan ingilizce dili çok yaygın bir dildir. bira çaba ve gayretle öğrenilebilir.

 5. 149
  Filiz
  Bayan Üye
  herşey kötü giderken hayaller kurup her şeyin daha iyiye gideceğini düşünmek insanı ileriye bakmasını sağlar. kötü şeylere bakarak insanın yapacak bir şeyin kalmadığına inandırır. halbuki gelecek bizi bekliyor bizde gelecekten beklentilerimiz olduğunu unutmayalım.

 6. 150
  Filiz
  Bayan Üye
  günümüzde iletişim kurmak bazen zorlaşır çünkü insanlar artık eskisi gibi iletişim kurmuyorlar. iyi bir iletişim kurmanın ilk kuralı iyi bir dinleyici olmaktır. karşıdakini iyi dinlerseniz onu daha iyi anlayarak iletişim kurmanız daha kolay olur.

 7. 151
  Filiz
  Bayan Üye
  sevginin bitmez tükenmez bir kaynağı vardır. insanları doğayı hayvanları sevelim Allah bize sevgi vermiş bu sevgiyi en iyi şekilde kullanalım. sevgimizi abartmayalım bir şeyi severken takılıp kalmayalım sevgimizi de dengede tutalım.

 8. 152
  Filiz
  Bayan Üye
  işyerlerinde herkes mutlu ve huzurlu çalışmak ister. mutlu ve huzurlu çalışan insan daha verimli ve aktif olur. buda iş yerinin daha başarılı olmasını sağlar. buda iyi ve mutlu bir yönetici sayesinde olur.

 9. 153
  Filiz
  Bayan Üye
  küçük yaştaki çocuklara devamlı büyüyünce ne olmak istersin diye sorular sorarlar. hepside kendine göre hayalini kurduğu bir mesleği söylerler. büyüyünce de gerçekten olmak istedikleri mesleği seçiyorlar mı yoksa şartlardan dolayı başka seçimler mi yapıyorlar.

 10. 154
  Filiz
  Bayan Üye
  davranışlar kişilerin yapısıyla ilgilidir. bazı davranışlar zamanla değişebilir. bunlar ortamdan dolayı etrafın baskılarıyla oluşan değişimlerdir. davranışlar değişirken kişide de değişikliler olur.

 11. 155
  Filiz
  Bayan Üye
  bir çok insan hayatının büyük bir bölümünü kötü hissederek geçirir. iş yerinde mutlu değildir. evde maddi sorunlar vardır. kötğ hissetmek için kendince bir çok neden vardır. duygularımızı kontrol ederek hayta daha iyi bakmayı öğrenebiriz.

 12. 156
  Filiz
  Bayan Üye
  gelecekte olabileceğin yerin resmini çekmek hayal edebileceğin en son noktadır. hayallerin sınırı yoktur. kendini nerede görmek istersen yapabilirsin.

+ Yorum Gönder
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi