Karma yazılar

+ Yorum Gönder
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... Sonuncu8Sonuncu9
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Karma yazılar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 109
  Filiz
  Bayan Üye
  Reklam

  Cevap: Üstün yetenekler

  Reklam  bazı çocuklar üstün yetenekli olabilir. bunları bazı yaptıkları davranış ve yetenekleriyle anlaşılabilir. bu çocukların diğer kardeşleriyle veya arkadaşlarıyla olan ilişkilerini abartmadan eğitim almalarını sağlamalıyız.


  Onuncu Sayfa Cevap: Üstün yetenekler isimli Yazı

 2. 110
  Filiz
  Bayan Üye
  bütün insanların içinde kıskançlık duyguları vardır. önemli olan hayatımızı sadece kıskançlık üzerine kurup o şunu almış o bunu yapmış ben yapamıyorum ben alamıyorum diyerek hayatı kendimize zehir etmeyelim.

 3. 111
  Filiz
  Bayan Üye
  ığdırdaki uygulamayı çok beğendim çünkü çocuklar koridorlardan gelip geçtikçe ister istemez duvardaki yazılara dikkat edeceklerdir beli bir süre sonra bunlar hafızalarında yer edecektir. başarılı olacağını düşünüyorum.

 4. 112
  Filiz
  Bayan Üye
  oyun oynayan çocuk mutlu olur. mutlu olan çocukta daha huzurlu ve paylaşmayı bilen enerjisini oyun oynayarak tükettiği için daha uysal olacaktır. oyun oynayan çocuk zekasını ve hayal gücünü de geliştirir.

 5. 113
  Filiz
  Bayan Üye
  herkesin günlük yaşamda dertleri ve sıkıntıları vardır. her şeyi bir kenara atıp olduğu gibi bırakmak olmaz, sadece olaylara farklı bakmayı iyi yanlarını görmeyi bilirsek dertlerimizi daha kolay atlatırız.

 6. 114
  Filiz
  Bayan Üye
  hayatımız hep kararlar almakla geçiyor hangi okula gideceğimiz, hangi mesleği seçeceğimiz, kiminle evleneceğimiz doğru veya yanlış kararlar alıyoruz. doğru karalar hayatımızı iyi yönde etkiliyor yanlış karalar ise hayatımızı kötü yönde etkiliyor.

 7. 115
  Filiz
  Bayan Üye
  islam anlayışı kişisel gelişimi doğru şekilde aktarmaktadır. güzel ahlak islamiyetin temelidir. çağa uygun olarak dürüst çalışkan insana ve doğaya saygılı içinde merhamet duygusu olan kişi gelişimini tamamlamış demektir.

 8. 116
  Filiz
  Bayan Üye
  stressiz yaşamak pek mümkün değil, aşırı yorgunluk ve stres günümüzde artık bir çok insanda panik bozukluğu yaşamaktadır. panik bozukluğu olduğu düşünülen kişiler psikiyatristen yardım alarak sorunu giderebilir.

 9. 117
  Filiz
  Bayan Üye
  özel durumları olan çocuk annelerin işleri zordur. özel çocuklara bakarken ayrı bir emek ve çaba gerekmektedir. birde çocuğun özel durumunu bilmek ve anlamak gerekmektedir.

 10. 118
  Filiz
  Bayan Üye
  sevgi merkezi çocukların anne sevgisi, baba sevgisi, öğretmen sevgisiyle hepsini bir arada evde eğitim ve sevgi bulması, okulda yine eğitim ve sevgiyi bulması çocuğun gelişimi için en önemli ihtiyaçtır.

 11. 119
  Filiz
  Bayan Üye
  sevdiklerimiz dostlarımız bizim yaşamdaki amacımız vede gayretimiz olmuştur. onlara sarılıp bırakmayalım onlarsız hayatın anlamı ve tadı olmaz.

 12. 120
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Yük Ve Yol

  Reklam  Hayattta uzun ir yol gibidir. her insanın kendine göre yükü vardır. kimine ağır gelir bu yük kimine göre taşıdıkça alışır hayatın ağır yükü. Önemli olan taşıdığımız yüke sahip çıkmaktır.

+ Yorum Gönder
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 7 kişi