Abartalım yorumları

+ Yorum Gönder
Sohbet Forumları ve Konu Dışı Başlıklar Bölümünden Abartalım yorumları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 217
  efendimiz
  Üye
  o büyüklükte ancak kağıttan daha sert bir madde bulabilir,kağıt bulamaz ayrıca yapsa bile o kağıt adamı suda taşımaz dahası anında delinir :)

 2. 218
  mustafa3325
  Usta Üye
  adam tam kafasını oynatınca çekildiği için olabilir bazen bizim fotoğraflardada oluyor.ama senin dediğinde doğru tıpkı ruhu çıkıyor gibi...

 3. 219
  cane21
  Üye
  Ey yüregimdeki Hüzün,Hüzne BİSMİLLAH! Acıya ELHAMDULİLAH! Gözyaşına SUBHANALLAH! Lal olan dilime LAiLAHE İLLALLAH ALLAH-Û EKBER EMEYNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ...!


 4. 220
  rönesans
  Bayan Üye
  Çok, severek izlediğim bir dizi dram ve siyaset içiçe ...aylinin-de gelinliği ve saçı çok şık :onay:

 5. 221
  mailicin
  Yeni Üye
  Arkadaşlar merhaba,

  Joomla sitemde reklam yayınlamak için, bir tane modül bir tane plug-in kurdum. Yayıncı kodumu girip reklam almaya başladım.

  Şu an bir sayfada 3 tane reklam yayınlıyorum. Ama hangi reklama daha çok tıklanıyor, hangisi ilgi çekmiyor bilemiyorum. Acaba hangi reklama tıklandığını nasıl öğrenebilirim?

 6. 222
  Maximilyan
  Üye
  Resimlerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz gerçekten çok güzel resimler ellerin dert görmesin....

 7. 223
  Ziyaretçi
  arkadaşlar kuşum saat 3 te gözünü kapatmaya çalışıyor . acaba kuşların normal uyku saati mi yoksa acaba hasta mı nolur cevaplayınn arkadaşlar ya

 8. 224
  blu_ice_79
  Yeni Üye
  merhaba arkadaşlar.adsense hesabı olan artkadaşlarımız çok iyi bilirler ki ziyaretci bulma sıkıntısı var.ama soyle bir düşününce zaten bınlerce adsense hesabı olan insan var ve bu insanlar bir araya gelirlerse mukemmel bir birliktelik ortaya cıkar.o yüzden herkesi face book da bekliyorum.fb isim : "UnityAdsense Earn"

 9. 225
  Ziyaretçi
  yukarıda resim ile belirttiğiniz felak suresinde meal hatası var. Ziraa, Arapçasında kadınlar kısmı geçmemektedir. Biraz daha dikkatli olmamız gerek...

 10. 226
  Ziyaretçi
  Allah ne kadar yucedır kı allaha ne kadar sukretsek azdır ey musluman kardeslerım allah dınınden ote cıkmayın kı feraha erebılelım cunku tek kurtulus ıslam dınıdır allahın ne kadar buyuk oldugunu bır kez daha bu resımle gorduk allah razı olsun resmı koyanlardan ve bu gercegı bulanlardan allahu ekber !!!!

 11. 227
  Filiz
  Bayan Üye
  Alacakaranlık serisindeki hayali karakterlerden olan ve başrol oyuncularından olan Bella Swan sonradan vampir olarak vampir ailesine katılmıştır.

 12. 228
  Filiz
  Bayan Üye
  Boşvermek hayatı boşvermek,insanları boşvermek,bunlar geçici duygular olsa gerek yoksa boşvermek insanı hayattan soğutur.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 23 kişi