Barış Akarsu Anısına 'Akan Yıllar' Aadlı kitap haziran ayında çıkıyor

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Barış Akarsu Anısına 'Akan Yıllar' Aadlı kitap haziran ayında çıkıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Barış Akarsu Anısına 'Akan Yıllar' Aadlı kitap haziran ayında çıkıyor

  Reklam  Barış Akarsu Anısına 'Akan Yıllar' Aadlı kitap haziran ayında çıkıyor

  Forum Alev
  Bodrum’da 2007 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden şarkıcı Barış Akarsu anısına kitap yazıldı.
  Şrkı sözü yazarlığı ve çeşitli yerel gazetelerde köşe yazarlığı yapan Metin Sözüçetin Bodrum’daki bir kafede düzenlediği toplantıda Barış Akarsu anısına yazdığı ”Rockstar Akarsu’yla Akan Yıllar” adlı kitap genç şarkıcının son 3 yılını kaleme aldığını söyledi.
  Sözüçetin”Haziran ayında piyasaya çıkacak kitap 300 sayfadan oluşuyor. Kitaptan elde edilecek geliri önümüzdeki günlerde kurulacak olan Barış Akarsu Derneği kanalıyla hayır kurumlarına bağışlayacağım” dedi.
  Barış Akarsu’nun unutulmaması gereken biri olduğuna belirten Sözüçetin şöyle konuştu:
  ”Barış Akarsu hep şarkılarıyla hatırlanmak isterdi. Onun müzisyen kimliği ötesinde insani yönlerinin de herkesçe bilinmesi gerekiyordu. Bu kitapla bunu anlatmaya çalıştım. Onu yaşatmak ve bilinmeyen yönlerini insanlara aktarmak boynumuzun borcuydu. Onun adına bir Rock festivali düzenlemek için ilgili kurumlardan da destek bekliyoruz. Biz Barış’ın anısını yaşatmak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Sevenleri de onu asla yalnız bırakmayacak.”
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: Barış Akarsu Anısına 'Akan Yıllar' Aadlı kitap haziran ayında çıkıyor

  Reklam  Barış Akarsu Anısına 'Akan Yıllar' adlı kitap haziran ayında çıkıyor, genç yaşta çok seveni vardır belki yaşasa yitip gidecekti ölünce birazda değeri anlaşıldı diyebiliriz+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi