J.K. Rowling'in Yeni Kitabı Çıkıyor !

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden J.K. Rowling'in Yeni Kitabı Çıkıyor ! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  J.K. Rowling'in Yeni Kitabı Çıkıyor !

  Reklam  J.K. Rowling'in Yeni Kitabı Çıkıyor !

  Forum Alev  Harry Potter" serisinin yazarı J. K. Rowling, yedi kitaplık serinin ardından yeni bir kitapla okuyucularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  "Harry Potter" serisiyle dünyanın en zengin yazarı unvanını kazanan Rowling, perşembe günü piyasaya çıkacak ''The Tales of Beedle the Bard'' adlı kitabından elde edilecek geliri, eş kurucusu olduğu, Doğu Avrupa'daki yardıma muhtaç çocuklara yönelik ''Children's High Level Group'' adlı vakfa bağışlayacak.

  Serinin son kitabı olan "Harry Potter ve Ölüm Yadigarları"nda, beş masalın yer aldığı yeni kitaptan söz edilmişti. Bu durum, zaten çok satılması beklenen kitabın okuyucular tarafından daha da heyecanla beklenmesinde etkili oluyor. "Harry Potter" serisinden karakterler ve hikayelere gönderme yapılan kitapta, seride netleşmemiş bazı olaylara da açıklık getiriliyor.

  Kitabın Rowling'in el yazısıyla yazdığı nüshalarından biri geçen yıl müzayedede 4 milyon dolara satılmıştı. Kitabı alan sanal kitapçı Amazon, koleksiyonerler için her birini 100 dolardan satacağı 100 bin adet özel baskı hazırlıyor.

  Kitap Ocak ayında Türkiye'de satışa sunulacak.
 2. 2
  AYSEVEN
  Bayan Üye

  Cevap: J.K. Rowling'in Yeni Kitabı Çıkıyor !

  Reklam  Harry Potter fantastik bilim kurgu serisinin yazarı olarak tanınmış İngiliz yazar. Kathleen, kendisine verilen bir ad olmamasına rağmen, büyük annesinin onuruna bu adı almıştır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi