Olasılıksız / Adam Fawer

+ Yorum Gönder
Kültür-Sanat ve Kitap - Dergi Tanıtımları Bölümünden Olasılıksız / Adam Fawer ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Olasılıksız / Adam Fawer

  Reklam  Olasılıksız / Adam Fawer

  Forum Alev  Adam Fawer’in sürükleyici ve ilginç romanı “Olasılıksız” April Yayıncılık tarafından piyasaya sürüldü. Çok kısa sürede çok satan kitaplar arasında yer bulan ve 475 sayfadan oluşan roman, Şirin Yener tarafından Türkçe’ye kazandırıldı. Kitabının başında “Her an her şey olabilir!” diyor yazar Adam Fawer. “Olasılıksız” Amerikalı yazarın ilk romanı olmasına rağmen büyük başarı gösterdi ve değişik dilerde yayınlandı. Bu kitabı ile 2006 International Thriller Writers Award ödülünü kazanan Fawer’in ikinci romanı “Empati” ise 2008 yılının Nisan ayında piayasaya çıktı.

  Tanıtım Yazısı:

  Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?
  Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?
  Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman…
 2. 2
  Denizcan
  Usta Üye

  --->: Olasılıksız / Adam Fawer

  Reklam  Güzel Bir Kitap Olduğunu duydum ve tanımındaki bağzı çağrıştırımlar kulağa hoş geliyor. İnşallah okuyacağım bu kitabı

  Teşekkürler gökçe 3. 3
  muamma.şair
  Bayan Üye
  Bende bu kitabı merak ediyorum ama okumam gereken o kadar çok kitap var ki :S
  İnşallah ona da sıra gelir... 4. 4
  Denizcan
  Usta Üye
  Bende bu kitabı merak ediyorum ama okumam gereken o kadar çok kitap var ki :S
  İnşallah ona da sıra gelir...
  Ben öyle çok kitap okuyamıyorum ama dün radyo sunucusu okuduğunu ve bayağı etkilendiğini söyledi, denemekte fayda vardır heralde. :)

 5. 5
  oneHope
  Usta Üye  İçeriği oldukça güzel .. =)

 6. 6
  !!-RihannA-!
  Yeni Üye
  Okuduğum en güzel kitaplardan biri diyebilirim
  şiddetle tavsiye olunur ;)


+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi