Hayat Göründüğü Gibi Değildir

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Kişisel Gelişim Bölümünden Hayat Göründüğü Gibi Değildir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  Hayat Göründüğü Gibi Değildir

  Reklam  Hayat Göründüğü Gibi Değildir

  Forum Alev
  Her ne kadar akılla,mantıkla izah etmek zorsa da,hüzün besler insanı bazen.


  Yeni bir hayatın yeşermesini sağlar,göz bebeklerindeki hüzün bulutları.


  Acılar olgunlaştırırken insanı,kendi içinde kopan kıyametler durulduğunda,akla gelmeyen alternatiflerin varlığı keşfedilir.


  Bazen yoksullukda kanatlandırır insanı ve asla beklenmeyen bir küçük mutluluğun müjdesini verir sessizce.


  Bazen hatalar besler insanı.Ve o hatalardan bazılarını yaptığı için çok insan teşekkür etmiştir kendisine, yaşı kemale erdiğinde.


  Başarısızlık bile sadece tek başına başarısızlık değildir elbette.Ve her başarısızlık gelecekteki muhtemel başarılarının anahtarını gizler içinde.


  Hayat türlü oyunlar oynar insana ve gizli kalmış yeteneklerini çıkarır ortaya.Kötü alışkanlıklarla başını derde sokmuş bir insanı günün birinde bambaşka bir yerde başarının hazzını çıkarırken bulmak mümkündür bu hayatta.


  Rastlantılar ve sürprizler yön verir insanın hayatına bazen.O ana kadar sürdürülen hayat,bir daha geri gelmemek üzere kişisel tarihe mal edilir ve bir başka hayata yelken açar insan.
  Bazen de sıkıntıların elinde bulunur,yeni ve daha iyi bir hayatın anahtarı.En umulmadık zamanlarda,sıkıntının ortasından bir kardelen gibi gösterir kendini fırsat….  Velhasıl,hiç de göründüğü gibi değildir hayat.
 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Hayat Göründüğü Gibi Değildir

  Reklam  Hayat gözümüze iyi de görünebilir kötü de... Ancak hayatın göründüğü gibi olmadığını unutmayalım. Mutlu iken hep öyle süreceğini düşünebiliriz. Hayat sürprizlerle doludur.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi