Hayatı Güzelleştirmek Kişinin Kendi Elinde.

+ Yorum Gönder
Öğretim ve Kişisel Gelişim Bölümünden Hayatı Güzelleştirmek Kişinin Kendi Elinde. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  CaRaMeLa
  Bayan Üye
  Reklam

  Hayatı Güzelleştirmek Kişinin Kendi Elinde.

  Reklam  Hayatı Güzelleştirmek Kişinin Kendi Elinde.

  Forum Alev
  İzmir’de düzenlenen 7. Sağlık Halk Kongresi’nde konuşan Prof. Dr. Dökmen, kişinin geleceğe yönelik hayatını planlaması gerektiğini belirterek, "Kişi yaşama karşı ne çok kaygılı ne de kaygısız olmalı. En olumsuz şartlarda bile pes etmemek, mücadeleci olmak gerekiyor." diye konuştu.

  Yaşamın perde aralığında daima bir aydınlığın olduğunu vurgulayan Dökmen, "Yeter ki siz perdeyi kapatmayın." ifadesini kullandı.

  Hayata farklı açılardan bakma becerisinin geliştirilmesi gerektiğini kaydeden Üstün Dökmen, kişilerin çevresini eleştirmekten ziyade olumlu yaklaşması gerektiğini vurguladı.

  Teknolojinin geliştiğini ancak bu durumun insan ilişkilerini zayıflattığının altını çizen Prof. Dr. Dökmen, kişilerin ancak sağlığına dikkat ettiği takdirde mutlu olabileceğini söyledi.

  Diyabeti de kredi kartlarına benzeten Dökmen, "Kullanım sırasında fark edilmese de fatura sonuçları acı olabilmekte." şeklinde konuştu 2. 2
  Filiz
  Bayan Üye

  Cevap: Hayatı Güzelleştirmek Kişinin Kendi Elinde.

  Reklam  Bir insan hayatında neyi nasıl istediğini bilir. Bu nedenle onu kendisinden daha iyi kimse anlayamaz. Kişi, kendi hayatını istediği şekile sokabilir ve güzelleştirebilir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi