Tasarım aşamaları nelerdir

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden Tasarım aşamaları nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Tasarım aşamaları nelerdir 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: tasarım aşamaları nelerdir
  Kurumsal kimliğinize uygun grafik arayüz tasarımı ve yazılım ihtiyaçları belirlenir ve sonrasında kurumunuzla ilgili dökümanlar talep edilir. (Logo, içerik, iletişim bilgileri, fotoğraflar vb.).

  a ) Arayüz tasarımı
  Dökümanların tarafımıza ulaşmasını takip eden 3-4 gün içerisinde web sitesi taslağı adını verdiğimiz demo çalışmanız test adresinden size sunulur. İstek ve görüşleriniz doğrultusunda web sitenizin görünümü üzerinde gerekli değişiklikler yapılarak çalışmaya devam edilir. (Site taslağının html, css ve animasyonlarının oluşturulması)

  b ) Yazılımların hazırlanması
  Web sitesi taslağının grafik, tasarım ve animasyonların uygun bulunması durumunda, web sitenizde size özel veritabanı ve yazılım çalışmasına başlanır. ( Haber modülü, ürün modülü, insan kaynakları modülü, online satış modülü vb.)

  c ) Web Sitesi`nin tamamlanması ve yayına verilmesi
  Web sitesi en son aşamada sizlerle tekrar gözden geçirilip, gerek görüldüğü takdirde varsa eksiklikler ve değişiklikler tamamlanarak yayına verilir.

  d ) Arama motoru optimizasyonu ve kayıt (Google SEO)
  Sitenizin yayına verilmesini takiben google optimizasyonu, google analytics kurulumu ve analizi, google site haritası(SiteMap) çalışması, anahtar kelime tahlili, analizleri ve meta taglarının eklenmesi ve google veritabanına sitenizin eklenmesi sağlanır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi