En iyi yatırım araçları nelerdir

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden En iyi yatırım araçları nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Gülcan
  Usta Üye

  Cevap: en iyi yatırım araçları nelerdir

  yatırım araçları nelerdir

  En iyi yatırım araçları konusunda uzmanlar tarafından belirtilenler arasında ilk olarak karşımıza çıkan durum yatırımın uzun vadeli mi yoksa kısa vadeli mi yapılacak olmasıdır. Uzmanlar istenen bir yatırım gerçekleştirmek için öncelikle yatırım sahiplerinin buna karar vermesini ve bunun ardından yatırım yapmalarını tavsiye etmektedir..

  Altın Yatırımı

  2012 yatırım araçları arasında şu an için karşımıza çıkan en önemli araç altın olmaktadır. Ancak yatırım aracı altın uzun vadede kazanç sağlamak isteyen kullanıcılara önerilmektedir. Yani altının kısa vadeli bir yatırım aracı olarak düşünülmemesi, bu nedenle sabretmesini bilen ve kazancını zamanla elde etmek isteyenlerin altını tercih etmesi gerektiği belirtilmektedir.


  Neye Yatrım Yapmalı ?Diğer yandan kısa vadeli yatırım düşünenler için şu an için en uygun yatırım aracı dolar olmaktadır. Piyasaların çalkantıda olduğu bugünlerde piyasayı iyi takip eden ve kısa vadeli düşünebilen yatırımcıların doları bir yatırım aracı olarak kenarda tutması mümkün olmaktadır.

  2012 Yatırım Araçları

  Görüldüğü gibi şu an içi en etkili kazanç sağlayan yatırım araçları kısa vadede dolar, uzun vadede ise altın olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca dolar ve altın şu an için 2012 yatırım araçları olarak görülmektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi