En iyi android uygulamaları nelerdir

+ Yorum Gönder
Edebi Türler ve Kısa Bilgi Bölümünden En iyi android uygulamaları nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  En iyi android uygulamaları nelerdir 2. 2
  Gülcan
  Usta Üye

  Cevap: en iyi android uygulamaları nelerdir

  En İyi Android Uygulamaları nelerdir

  Facebook – En çok kullanılan Android uygulamalarından biri. Geçen hafta da belirttiğimiz gibi yeni eklenen özellikleri ile birlikte Facebook kullanıcılarının beklentilerini karşılamaya yönelik gelişimler yapılarak, her Facebook kullanıcısının vazgeçilmezlerinden biri oldu.

  WhatsApp – Diğer mobil işletim sistemlerinde de (iPhone, Blackberry) desteklenen bu uygulama sayesinde internet üzerinden mesajlaşmak ve fotoğraf göndermek daha kolay bir hala alıyor. Bu uygulamanın en büyük özelliği ve vazgeçilmezlerden biri olmasının nedeni ise telefon numaraları sayesinde kişi listesi oluşturması.

  Meebo – Her ne kadar birçok alternatif olsa da (fring gibi) MSN, AIM, ICQ, MySpace, Yahoo, Gtalk, Facebook gibi anında mesajlaşma servislerinde bir arada toplayan harika bir uygulama.

  Twitter – Neredeyse web versiyonundan daha fonksiyonel olabilecek resmi Twitter uygulaması. Gayet başarılı olan bu uygulama Twitter kullanıcıları için vazgeçilmez.

  Handcent Sms – Android’in kendi mesajlaşma uygulamasının yerine daha pratik, daha kullanışlı bir uygulama. Farklı temalar sayesinde görünüm (iPhone, HTC gibi) de değişebiliyor.+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi