Taşova Yuvam Anaokulu Taşova

+ Yorum Gönder
Şehir ve İlçeler ve Karadeniz Bölgesi Bölümünden Taşova Yuvam Anaokulu Taşova ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  aybuke
  Usta Üye
  Reklam

  Taşova Yuvam Anaokulu Taşova

  Reklam  Taşova Yuvam Anaokulu Taşova

  Forum Alev
  Taşova Yuvam Anaokulu Amasya Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Taşova Yuvam Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Taşova Yuvam Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Taşova Yuvam Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Taşova Yuvam Anaokulu Tarihçesi:

  Okulumuz Amasya Taşova ilçesinde yer almakta olup 12 Eylül 2005 tarihinde yapımı tamamlanarak eğitim-öğretime başlamıştır.

  Okulumuzda 4 etkinlik odası, yemek salonu, oyun salonu, bekleme salonu, ,müdür odası, mutfak ve tuvaletler bulunmaktadır. Okulumuzun bahçesinde kum havuzumuz ve oyun parkımız mevcuttur. Ayrıca her sınıfa ait hobi bahçeleri bulunmaktadır.

  Okulumuzda 4 yaş,5 yaş ve 6 yaş tam gün ve ayrıca öğleden sonra yarım gün sınıflarımızla eğitim yapılmaktadır. 2009 yılı Şubat ayında ihtiyaç üzerine okulumuza bağlı Taşova Anadolu Lisesi bünyesinde anasınıfı açılmıştır.

  Taşova Yuvam Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: AMASYA / TAŞOVA
  Adı: TAŞOVA YUVAM ANAOKULU
  Adresi: YENİ MAH.
  Telefon Numarası: 3583124400
  Faks Numarası:
  E-mail Adresi:
  Web Adresi: -

  Taşova Yuvam Anaokulu Resimleri:


 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Taşova Yuvam Anaokulu Taşova

  Reklam  anaokulu amasya taşovada 2005 yılında hizmete girmiştir anaokulunda tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinliklerde yapılmaktadır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi