Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri

+ Yorum Gönder
İslami Resimler ve Kandil Resimleri E-Kartlar Bölümünden Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Reklam

  Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri

  Reklam
 2. 2
  Liothé__*
  Bayan Üye

  --->: Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri

  Reklam  Kandil mesajLarı

  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

  Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

  Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

  Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun.

  Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın
 3. 3
  Easy
  Güncelleme
  Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri , emeğine sağlık çok güzeller 4. 4
  Sedat Yıldır
  Yeni Üye
  Allah C.C.Razı olsun.Emeğinize sağlık değerli kardeşim.Selam ve Dua ile.

 5. 5
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri


  Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyorum ve dua ediyorum.
  Zaman geçerken Delice, Ömür Kısalıyor Git gide, Bu mübarek Gecede, Dualarımız Sizinle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun En içten Dileklerim ve Dualarım ile Hayırlı Olsun Bu mübarek gece Hepimize.
  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaip Kandiliniz mübarek olsun.
  Bir Elim Hayatta Diğer Elim Toprakta, Bu gecenin için Dualarım ALLAH’a kabrimiz Huzur Mekanımız Cennet Olsun, Tüm Sevdiklerimin Kandili Mübarek Olsun.
  ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.
  Ağlayarak Açtım Ellerimi ALLAH’a Kendime ve Sediklerime Dualarım Günahlarımız Affola, Bu mübarek Gecede Sende Dua ile Af dile içine Huzur Dile, Huzura Giden Yolu Sende Yaşa Bizimle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
  Doğmak, Büyümek ve Ölmek, Doğarken Dua ile, Büyürken Sevgi ile, Ölürken Rahmet ile Buluşmak Dileği ile Bu Gecenin Huzuru ve Bereketi Kalplerimizde Kalıcı OLması Ümidiyle, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
  Ölümün Nefesi üzerimizdeyken aldığımız her nefesin değerini bilmek lazım, Aldığın her nefeste bir dua yeter sana ve ölümden sonraki hayata, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun. 6. 6
  can_kuzu
  Üye
  Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri İle İlgili Bilgi İçin Teşekkür Ederim

 7. 7
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri

  Kandil Kutlama Mesajlarınız ve Resimleri.jpg

 8. 8
  mum
  Özel Üye
  Kandil Kutlama Resim

  kandil resimleri yeni mirac kandili.png

+ Yorum Gönder
kandıl resımlerı,  regaip kandili mesajları resimli
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi