Kandilde Gönderilecek Mesajlar

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden Kandilde Gönderilecek Mesajlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Galus
  Özel Üye
  Reklam

  Kandilde Gönderilecek Mesajlar

  Reklam  Kandilde Gönderilecek Mesajlar

  Forum Alev
  Güzel Kandil Mesajları

  Kandil günleri bizlere sevinç ve neşe katar, yakınlarımızı bu günlerde unutmamak ve onlarında kandillerini kutlamak en doğal haklarımızdır.

  Böyle kutlu günlerde yakın gördükleriniz için gönderebileceğiniz birbirinden güzel kandil mesajları Hepinizin kandilini en içten dileklerimle kutluyor nice kandillere diyorum.  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

  Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

  Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

  Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

  Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

  Bugün Peygamber efendimizin doğduğu gündür. Peygamber efendimiz yılında rebiül evvel ayının gecesi doğmuştur. Her yıl bu günde müslümanlar peygamberimizin dünyaya gelişini dualarla anarlar. Bu gece eller semaya kalkar, yürekler yaratana onun için açılır. Kandiliniz mübarek olsun.

  Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın


  kandil mesajları.jpg 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Kandilde Gönderilecek Mesajlar

  Reklam  Kandil geceleri sevinçli,muhabbetli, huzur dolu gecelerdir.bu durumu mesaj göndereceğimiz kişilerlede paylaşınca dahada güzel olacaktır bu yüzden kandillerde gönderilecek mesajlar büyük önem taşır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi