Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar Smsler

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar Smsler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Google
  Üye
  Reklam

  Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar Smsler

  Reklam  Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar Smsler

  Forum Alev
  Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar Smsler


  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

  Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Miraç kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

  Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

  Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.


  Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

  Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

  Regaip Kandili Mesajları Kandil Mesajları Regaip Kandili Sözleri

  ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Miraç kandiliniz mübarek olsun
 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  --->: 2010 Miraç Kandili İle İlgili Mesajlar Smsler

  Reklam  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun...

  Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.. 3. 3
  Ziyaretçi
  yeni mesajlar yokmu ??????????????+ Yorum Gönder
miraç kandili ile ilgili sözler,  miraç kandili ile ilgili mesajlar,  miraç kandili ile ilgili sms ler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi