Miraç Kandiliyle İlgili Sözler

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden Miraç Kandiliyle İlgili Sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DOLUNAY
  Özel Üye
  Reklam

  Miraç Kandiliyle İlgili Sözler

  Reklam  Miraç Kandiliyle İlgili Sözler

  Forum Alev
  Miraç Kandiliyle İlgili Sözler  Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

  Miraç Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle.

  Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Bu gece Miraç gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi kandiller.

  Miraç kandiliniz mübarek olsun..Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun..

  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Miraç geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

  Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için.. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

  Mübarek aylara Selam olsun.. Selam olsun Ey Miraç.

  Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı kandiller.

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç Kandilinizi kutlarım ALLAH’a emanet olun. Güzel kandiller.
 2. 2
  munzir
  Üye

  --->: Miraç Kandiliyle İlgili Sözler

  Reklam  sağol dolunay güzel sözler için 3. 3
  HARBİKIZ
  Bayan Üye
  Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

  Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun. 4. 4
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

  Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun

 5. 5
  mum
  Özel Üye
  Miraç kandili hakkında güzel bir söz

  Mü’min için her namaz bir mi’râc vesilesidir. Ve mü’mine düşen de her namazda
  farklı farklı buudlarda bile olsa mi’râcını tamamlamaktır


+ Yorum Gönder
miraç kandili ile ilgili sözler,  miraç kandiliyle ilgili sözler,  miraç kandili ilgili sözler,  miraç ile ilgili sözler,  miraç kandili ile ilgili güzel sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi