Mevlit Kandili Mesajları ve Resimleri

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Kandil Mesajları Bölümünden Mevlit Kandili Mesajları ve Resimleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ömer_46
  Emekli
  Reklam

  Mevlit Kandili Mesajları ve Resimleri

  Reklam  Mevlit Kandili Mesajları ve Resimleri

  Forum Alev
  Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildigince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.


  Allah'in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz Firdevs, dualariniz kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..  Borçlarimizdan, ceza ve günahlarimizdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bagislayandir, unutmayalim.. Eller semaya kalkip, yürekler bir atinca bu gece, gözler sevinç yaslariyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualariniz kabul olsun!
  Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.


  Bu gece kulun yalvaris ve yakarislarini Yüce Mevla'ya sunacagi ve O'nun sonsuz affindan, merhametinden, iyiliginden bol bol yararlanacagi umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayirli olsun!
  -------------------------------

  Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldigi bu mübarek geceni kutlar, hayirlara vesile olmasini dilerim.
  ---------------------------

  Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olmasi temennisiyle... Iyi Kandiller..


  Gün vardir, bin yildan uzun gelir bize, bir yil vardir bir günden kisa gelir bize. Bire bin yazilan bu gecede dua edelim Rabbimiz'e. Hayirli kandiller..


  Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..


  Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.


  Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayir cevherlerini basimiza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapilmaniz dilegiyle. Nice kandiller.


  Bin damla serpilsin yüregine, bin tatli mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü dualarin kabul olsun, kandilin mübarek olsun...

  Mevlit Kandili Mesajlari.jpgMevlit Kandili Mesajlari1.jpgMevlit Kandili Mesajlari2.jpg

  Sizde Mesaj yada Resim Ekleyebilirsiniz!!!

  güzel olmuşmu? 2. 2
  frozyd
  Yeni Üye

  --->: Mevlit Kandili Mesajları ve Resimleri

  Reklam  cook saol kardes tesekkurler 3. 3
  fbmami
  Emekli
  çok sağol eline emeğine sağlık kandilin mübarek olsun tüm yudumlanında tabi 4. 4
  nmaleri
  Yeni Üye
  Senınde Kasndılın Mubarek Olsun
  Elıne Saglık Cok Guzel

 5. 5
  seco00006
  Usta Üye
  Allah Razı olsun

 6. 6
  mum
  Özel Üye
  Mevlit kandili resimli mesajlar 2014

  2013mevlidkandilidua.jpgmevlit-kandili-mesaj.jpgMevlit Kandili Mesajları ve Resimleri.jpg

+ Yorum Gönder
mevlit kandili mesajları,  mevlid kandili mesajları,  mevlit kandili mesajları resimli,  mevlid kandili mesajlari,  mevlit kandili resimleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi