Avermedia TV Phone Donanım İnceleme

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve İzlenim Ve Donanım İnceleme Bölümünden Avermedia TV Phone Donanım İnceleme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Avermedia TV Phone Donanım İnceleme

  Reklam  Avermedia TV Phone Donanım İnceleme

  Forum Alev
  Yeni donanım inceleme yazısında bu sefer TV kartımı inceliyoruz. Avermedia TV phone 98 kartıyla TV ile birlikte birlikte FM, teletext ve CD çalıcı gibi özellikleri de içinde barındıran bir TV kartı. Dışı türkçe, içi ise tamamen ingilizce kutudan TV kartı, InfraRed kablosu, Fm anten kablosu, 2 yazılım CD'si, mikrofon, uzaktan kumanda ve kumanda için göz ve kalınca bir kullanım kılavuzu çıkmakta. Kartın üzerinde FM anten, TV anten, S-Video, Audio in, Audio out, Composite giriş ve çıkışlar bulunuyor. Yazılım CD'si içinde ise IE4.0, Easyaxess 1.30 video konferans, Easyxpress 2.14 videomail, Cebra teletext, net meeting gibi yazılımlar çıkmakta.
  Soundblaster Live Value ile tam uyumlu Win 9X ile kitlenme olmadan çalışıyor. Capture özelliği sayesinde sevdiğiniz bir görüntüyü, 394x288 boyutlarında yaklaşık 23-24 kare/sn gibi bir hızla yakalanıyor. AVI formatında 13 GB gibi sağlam bir sabit diskiniz olmalı. Freeze modu ile görüntüyü .bmp formatında saklayabilirsiniz. 16 kanal ön izleme, otomatik arama gibi özellikleri var. Çözünürlüğü tatmin edici, web tv özelliği mevcut. TV kartında BT878 decoder çipset kullanılmış. Kartı Pentium III'te kurdum ve kurulum sırasında U.A.E seçeneğini seçince sürücüler hemen tanındı. Yazılımları yüklerken sorun yaşamadım ama kirli sistemlerde yani, 8-9 aydır yenilenmeyen sistemlerde kitlenmeler yaşandığı biliniyor. Sistem gereksinimi olarak en az Pentium 200 MMX işlemci gerekiyor. Directdraw uyumlu ekran kartı ile çalıştırılabiliyor.
  P200 MMX'te de kartı tanıttım ve sadece ilk açılış biraz yavaşladı. Kart aracılığı ile boyutlandırılabilir pencere ya da tam ekran olmak üzere farklı ölçülerde TV izlenebiliyor. Kablolu yayın ve normal TV anteni ile yapılan yayınlar dahil 181 kanal kapasiteli. 1024X768 dpi ekran çözünürlüğü desteğe sahip. 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Avermedia TV Phone Donanım İnceleme

  Reklam  WMC Video Oyun girişi
  • MPEG-1/2/4* &H.264 Formatında Video Kayıdı
  • Stereo Ses
  • 16 Kanal Ön izleme
  • Teleteks
  • Çoklu Kullanıcı Ayarları
  • Sıralı Fotoğraf Çekimi
  • PIP/POP Fonksiyonu
  • Windows 7 ve Vista Sertifikası+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi