İstanbul Kiyamet Vaktİ

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Online Oyunlar ve İstanbul Kıyamet Vakti Bölümünden İstanbul Kiyamet Vaktİ ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  Smallville
  Üye
  Reklam

  --->: İstanbul Kiyamet Vaktİ

  Reklam  Alıntı gazazdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ben oynadım 1 günde 8 lw savascı 4 lw şifacı 10 lwde büyücü yaptımda sarmıyo artık ya sıkıldım cok bende bırakrım knight onlineye döndüm...

  Evet oyun kötü.Türklerin oyun yapımına biraz önem vermesi gerekiyor ülkemizde hiç bu konuda heveslenenler yok.Zaten bu gidişle olmayacak çünkü en çok korsan cd satan ülkelerden biriyiz.Adamlar oyun yapsada para kazanamıyor...

  ForumAlev --->: İstanbul Kiyamet Vaktİ

 2. 14
  By_SeHzaDe
  Yeni Üye
  kotadan ne kadar götürüyor peki ? 3. 15
  metin9205
  Üye
  240 mb falan götürüyor.... 4. 16
  nozpay
  Yeni Üye
  Oyunun hikayesi

  1956 yılının 25 Aralık' ında dünyanın yörüngesi güneş sistemi dışından gelen bir asteroid kümesiyle kesişti. Dünyanın her yanında büyük bir yıkım gerçekleşti. Sadece gökyüzünde asılı kalan toz bulutları bile milyonlarca insanın ölümü için yeterliydi. Fakat meteorların ortaya çıkardığı tek gerçek, yıkım ve ölüm olmamıştı.

  Asıl açığa çıkanın yüz binlerce yıldır yer kabuğunu bizlerle paylaşmış, kimilerinin canavarlar kimilerininse saklı türler olarak adlandırdığı, arzın bilinmeyen derinliklerindeki komşularımız olduğunu öğrendik. Çok sıra dışı tesadüfler sonucu kimi insanlarla karşılaşmış ve masal diye adlandırdığımız hikayelere konu olmuş varlıklar!

  Afetten birkaç yıl sonra, daha insanlık kozmik yıkımın yaralarını yeni sarmaya başlamışken, meteorların açtığı derin yarıklardan yollarını buldular yeryüzünün yabancı ort-----. İlk kim saldırdı bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki o da hiçbir şeyin bir daha eskisi gibi olamayacağıdır.

  5 milyar yaşındaki yerkürenin üzerinde yalnızca birkaç yüz bin yıldır varolan bizlerin daha öğrenecek çok şeyi olduğu bir gerçekti. Element büyüsünü ilk kullanabilen insan, saklı türler 'den elde edilmiş bir kitabı deşifre edebilmiş yaşlı bir dil bilimciydi. Bugünün madde büyücüleri halen kitaplarının kapaklarına onun adının baş harflerini işlerler.

  Ruh büyücülerinin namıdiğer şifacıların varlığı ise saklı türler den kimileriyle kurdukları bağlantı sonucu ruhun ve doğanın güçlerini harmanlamayı öğrenmiş küçük bir Mevlevi toplulukla başladı.

  Eski usuller ile birlikte yeni keşfedilmiş güçlerin de kullanıldığı amansız bir savaş açıldı dünyanın dört bir yanında "Saklı Türler" 'e karşı!

  Neredeyse yarım asırdır izliyorum bu savaşı ve çok şey gördü bu artık görmeyen gözlerim. Bir büyücünün sözüyle harekete geçip eti kavuran yıldırımları, bir şifacının dileğiyle canlanıp düşmanlarını sarmalayan zehirli sarmaşıkları, korkusuz bir savaşçının çığlığıyla düşmanlarının dizlerinin titrediğini gördüm...

  Sayısız ölüm gördüm. Bunlar kimine keder getirdi, kimineyse yaşama sebebi ve insanoğlu her zaman yaptığı gibi yeni dünyaya uyum sağladı.

  Fakat afetten sonra bile kişinin unutmadığı tek bir şey vardı ki o da insanın insana kıymasıdır. "Lodos" ve "Arzın Çocukları" işte bu anıların ürünüdür.

  İnsanlık tarihi böylesine zıt görüşleri hiçbir zaman hoş görmemiştir ne yazık ki. İki topluluk arasındaki kanlı savaş otuz yıldır devam ediyor dünyanın birçok yerinde ve daha da devam edecek gibi görünüyor.

  Bir zamanlar bir tablo kadar güzel olan İstanbul'da sen bu savaşın neresinde duruyorsun ?

  Oyunu buradan indirebilirsiniz.
  http://istanbuloyun.mynet.com/download/istanbulkur.exe

  Knight oynamaktan basiretiniz körelmiş bence :p

  Türkiye'de yapılan oyunlara sahip çıkalım arkadaşlar. Türkçe oyun oynamak ve milletimizin başarısını bu alanda görmek için her tür yapıma ihtiyacımız var.


  Şimdiden iyi eğlenceler...


 5. 17
  nozpay
  Yeni Üye
  İstanbul - Kıyamet Vakti Resmi Videosu 6. 18
  metin9205
  Üye
  çok güzel paylaşımın için teşekkür ederim..

 7. 19
  burn90
  Üye
  yine de bir türk oyunun bu kadar yaygınlaşması gurur verici bence

 8. 20
  Metalci_06
  Yeni Üye
  oyuna kötü kolay vb.laflar ediosunuz peki bu oyun türkiyenin ilk online devasa rol yapma oyunu değilmi hata elbetteki olacak ve levellar 29 la sınırlı kalmayacak oyunun ilk açıldığı zamanlardan beri oynuyorum 2-3 ayda anca bi 29 savaşçı yapabildim şimdi ise pluslı iseniz 1,5 günde 29 yapalabliyor.çünkü oyunda çok 29 var.bizim bu oyunun karşısında değil yanında olmamız gerek...

 9. 21
  mustafaefendi
  Aktifleşmemiş Üye

  --->: İstanbul Kiyamet Vaktİ

  Reklam  Bir şey sormak istiyorum. Oyun modemlere rotayı taşırıyor mu?

 10. 22
  Metalci_06
  Yeni Üye
  Ben kotasızım ama tabi arada kota ne durumda bakıyorum bu oyunu günde 6-8 saat oynuyorumdur herhalde ve kotam 4 gb geçmiyor.Ama ram ağırlığı biraz artınca Lag çok oluyor ve bağlantı kopuyor.Örneğin çok kalabalık klan savaşlarında

 11. 23
  Smallville
  Üye
  Tavsiyemi dinleyin ve daha eğlenceli bir oyuna geçin.Bu oyun PC'yi o kadar kastırıyor ki değil eğlenmek sinir krizi geçiriyorsunuz.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi