bi daha cola içmeyin

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... Sonuncu8Sonuncu9
İslami Konular ve İslami Sorular - Cevaplar Bölümünden bi daha cola içmeyin ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 49
  abbate
  Yeni Üye
  Reklam

  --->: bi daha cola içmeyin

  Reklam



  aldığımız her coca cola filistindeki müslünan kardeşlerimizin ölümüne sebep olmaktadır.verdiğim her para israile mermi olarak gitmektedir.bir nevi katkı sağlıyoruz.coca cola içmeyin içirtmeyin!!!


  Bu Konu --->: bi daha cola içmeyin Başlığı Altındadır

 2. 50
  FOXHACKER
  Yeni Üye
  coco cola zaten aslında içmemeliyiz.
  Müslüman kardeşlerimize kurşun sıkmak gibi bişi. yani israile yardım ediyoruz.
  zaten kolanında zararları belli belkide daha bilinmeyen birçok zararı var.

 3. 51
  asena93
  Üye
  bravo kardeeeşşşş +repp
  Allah bin kat razı olsun Allah evine bereket huzur versin

 4. 52
  misafirr
  Yeni Üye
  Bu konu bir cogumuz tarafindan zaten biliniyor, ama yinede konunun tekrar hatirlatilmasi ve insanlarin bilinclendirilmesi onemli bir gorevdir. Kardesime duyarliligindan dolayi tesekur ederim...

 5. 53
  blueagle
  Yeni Üye
  Arkadaşlar daha önceki yorumumda uzun uzun anlatmıştım ama, sanırım kimse diğer yorumları okumuyor. Yani sadece konu başlığına bakıp kendi yorumunu yazıyor.
  Öncelikle tekrar üzerine basa basa diyorum ki; sadece Coca Cola'mı?
  Herkes bir Coca Cola tutturmuş gidiyor. Bir tek ona kilitlenmeyin arkadaşlar. Amaç eğer bir şeylere tepki koymak ise daha gerçekçi olun ve daha etraflıca düşünün.
  Bugün ülkemizde bir çok firma var ki;onlarda aynı yerlere ve amaçlara hizmet ediyorlar. Yahudi siyonizmine hizmet eden sadece Coca Cola değildir. Evet Coca Cola tüm gelirini 2002 yılından itibaren İsrail Deniz Kuvvetleri' ne bağışlamıştır. Ama unutmayın ki dünya üzerinde bizzat İsrail ya da yahudi kökenli binlerce şirket vardır. Bunların bir çoğu ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Araştırdığınız takdirde örneklerini fazlasıyla göreceksiniz. Hatta bir çoğunun ürünleri her gün evinize girmektedir.
  Tamam Coca Cola içmeyelim. Yani iş tamam mı olacak sanıyorsunuz? Filistin' deki çocuklar kurtuldu öyle mi? Onların tek gelir kaynağı Coca Cola' mı?
  Herkes evinde yahudi Lever ürünleri kullanacak. Yani Ariel ile çamaşır yıkayan kimse kendini özel insan sayacak. Ermeni abisi Fransız' ın Danone suyu diyince herkesin ağzının suyu akacak. Hatta Danone yoğurdu yiyen etrafına hava atacak. PKK mayını üreten Fortis Bank' ta hesabı olan beyim vicdanı rahat dolaşacak. Sonra gidip Barzani itinin Tatilya' sında eğlenecek. Hatta Yahudi katliamı nedeniyle yapılan özel anlaşma gereği ömür boyu İsrail' e müthiş miktarda her yıl kar payı veren Mercedes' e binecek. Tüm Türk halkı daha bir çok açık veya gizli hain firmadan her türlü ürünü alacak. Siyonizmin elinde uşak olan medyanın gazete ve TV lerini zengin edecek. Ondan sonra herkes Cola içmiyorum diye vicdanı rahat dolaşacak.
  Beyler kimse burada gaza gelip şov yapmasın.
  Şimdi elinizi vicdanınıza koyun ve bir daha düşünün. Yukarıda yazdıklarımı kaçınız yapmıyor? Yani hanginiz yukarıda saydığım ve sayamadığım hain şirketlerin ürününü kullanmıyor? Sadece Coca Cola içmeyince görevinizi yaptınız mı sanıyorsunuz?
  Kimse kusura bakmasın ve yanlış anlamasın ama, sadece Coca Cola' ya kilitlenip, diğerlerini de boykot etmedikçe;
  Yaptığınız eylem sadece Pepsi Cola' ya yarar.
  Herkese saygılar...

 6. 54
  moskova32
  Üye
  içenler e sesleniyorum lütfen içmeyin...

  bunlara neden katkı sağlıyoruz ...

  din adına iman adına lütfen ...

  içmeyin ve içirmeyin...

 7. 55
  DiideeeM
  Yeni Üye
  saol kardeş ALLAH RAZI OLSUN öğrendiğim iyi oldu..

 8. 56
  exxxttacy
  Emekli
  arakadaşlar bu kadar incelesem hayatiniz da bile sorun çikar

 9. 57
  mustafa ÖVER
  Yeni Üye
  cahil insanlarımızı bunlarla oyalayıp gemileri dörtlüyolar.Çocuklarını kola memleketlerinde okutuyorlar neden islam memleketlerinde okutmuyorlar gözünüzü açın artık.

 10. 58
  stell1236
  Yeni Üye
  Pepsı ıcsek olurmu =?

 11. 59
  JeLqZNa_LaDy
  Üye
  Dorudur heralde..cok sasirdim ya simdi valla kola cok severdim pek bogazimdan gecmicek...tc tcc etkisi altinda kaldim..daha neyle mi karsilashmicaz valla

 12. 60
  İZMİRLİM
  Emekli

  --->: bi daha cola içmeyin

  Reklam



  Selamun Aleyküm Evet Cocacolanın Tersi Muhammed Yok Mekke Yok Demek Siz Nederseniz Diyin Ayrıca Emoksk Kardeş Biz Dünya Için Değil Ahiret Içn çalışanlardanız Dünyanın Sana Ahirette Hiç Bir Faydası Olmayacaktır Unutma!!!!!!bu Cocacola Nın Manasını Yollayan Kardeş Sendende Allah Razı Olsun Kim Nederse Desin Bu Bir Gerçektir Dillerinde Olan şeyi Mallarına Yazmışlardır.ve Bu Yazıyı Ters çevirmelerinn Sebebi Müslümanlarada Bu Colayı Içirmektir Arapça Bilenlerin Anlamaması Içindir Bu Lütfen Islamiyet Hakkında Düşünürken Iyi Düşünn Rabbim Göstermesin Farkında Olmadan Küfre Sürüklenirsiniz VESSELAM Bin Kere Düşün Bir Kere Söyle!
  NOT:COLAYA RENGİNİ VEREN MEYAN KÖKÜDÜR.MEYAN KÖKÜNÜ FARELER ÇOK SEVER.MEYAN KÖKÜ KEPÇEYLE TOPLANIR.VE TABİ MEYAN KÖKÜNÜN YANINDA BİNLERCE FAREDE COLA KAZANINA GİDER VE FARE KANI SAYESİNDE COLA DAHADA KOYU BİR RENK ALIR.FAREYİ CENABI HAK DOMUZUN BURNUNDAN ÇIKAN NECİS HAYVAN OLARAK YARATMIŞTIR.DOMUZ TIKSIRDIĞINDA DOMUZUN BURNUNDAN ÇIKAN BİR HAYVANDIR!!!!!!!!!!!!!!!DİKKAT!!!!!
  (birinci sayfadakilere yazılan bir yazıdır)


+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi