Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Hosting / Domain Bölümünden Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Acil Yardim
  Yeni Üye
  Reklam

  Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu

  Reklam  Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu

  Forum Alev
  Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu

  Bu wp-config.php dosyasında yer alan kullanıcı adı ve şifrenizin yanlış olduğu ya da localhost konumunda yer alan veritabanınıza ulaşamadığımız manasına geliyor olabilir. Ayrıca yayınlayıcınızın veritabanı sunucusu çökmüş olabilir.
  • Doğru kullanıcı adı ve şifreyi girdiğinizden emin misiniz?
  • Doğru sunucu adını yazdığınızdan emin misiniz?
  • Veritabanı sunucuzunun çalıştığından emin misiniz?
  Eğer bu terimlerin ne manaya geldiklerini bilmiyorsanız yayıncı firma ile irtibata geçmeniz iyi olur. Yine de yardıma ihtiyacınız varsa her zaman için WordPress Destek Forumlarını ziyaret edebilirsiniz.
  sorunun çözümü nedir? 2. 2
  Acil Yardim
  Yeni Üye

  --->: Veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu

  Reklam  Domain, kullanıcı adı şifre herşey dogru ama olmuyor neden_? 3. 3
  InKusTe
  Usta Üye
  Burası Msn değildir aynı anda cevap beklemeniz yanlış , bilen birisi cevap verecektir 4. 4
  meteoman
  Usta Üye
  başka bir config dosyasına aynı şifre ve kullanıcı ismini tekrar yazın sonra ftp ye yollayın (üzerine yaz demeyin öncekini silin) birde öyle deneyin.veya veritabanı aşırı büyüksede böyle sorun cıkıyor.

 5. 5
  ENGİN
  Özel Üye
  config dosyanızı değiştirip tekrar deneyin. Database adı,kullanıcı adı ve şifrenizi tekrar kontrol edin. Hiç olmadı Db'yi yeniden oluşturun..

 6. 6
  Ziyaretçi
  Arkadaşlar Hosttan kaynaklanan birşey.

 7. 7
  Ziyaretçi
  arkadaşlar wordpress olsun joomla olsun bu tarz sitelerde karşınıza sizi engelleyen bu tarz sorunlar çıkacaktır.Bu yüzden işi kod ile tasarım programları ile en baştan öğrenmekte fayda var.gidin asp.net öğrenin mesela yada javascript 2 ayda haftada 3-5 saatle belki de yeni bir kariyer geliştirebilirsiniz.Hatta buyrun size türkçe kaynak;
  http://turbobit.net/hfknfh9drwqe.html
  buyrun yabancı kaynak ........>http://turbobit.net/dxqkmop99dhk.html


  yukardaki sorununda tek çözümü herşeyi en baştan yapmak.Peki neden kaynaklanıyor derseniz bedava host ve domain kullanmanızdan.

 8. 8
  Ziyaretçi
  a.q oglu bedava host degil localhostta veriyor bu hatayı hersey normal gozukuyor hata verıyor ne cok biliyonuz a.q bi siz varsınız herseyi bilen arkadaşlar wordpress olsun joomla olsun bu tarz sitelerde karşınıza sizi engelleyen bu tarz sorunlar çıkacaktır.Bu yüzden işi kod ile tasarım programları ile en baştan öğrenmekte fayda var.gidin asp.net öğrenin mesela yada javascript 2 ayda haftada 3-5 saatle belki de yeni bir kariyer geliştirebilirsiniz.

+ Yorum Gönder
veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu,  wp veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu,  wordpress veritabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu,  bu wp-config.php dosyasında yer alan kullanıcı adı ve şifrenizin yanlış olduğu ya da localhost konumunda yer alan veritabanınıza ulaşamadığımız manasına geliyor olabilir. ayrıca yayınlayıcınızın veritabanı sunucusu çökmüş olabilir.,  metin2 mysql bağlantisinda sorun oluştu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi