Burun yapısına göre makyaj önerileri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Burun yapısına göre makyaj önerileri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fashion
  Bayan Üye
  Reklam

  Burun yapısına göre makyaj önerileri

  Reklam  Burun yapısına göre makyaj önerileri

  Forum Alev
  Burun yapısına göre makyaj önerileri

  makyaj.jpg


  Büyük Burun

  Burun kenarlarına fondöten ile gölge verin. Göz pınarına kadar olan bölgede yoğunluk sağlayın. Fırça yardımıyla yedirin. Maskarayla kirpikleri bol miktarda vurgulayın. Böylece burnunuz daha zarif ve ince gözükecektir.

  Kemikli Burun

  Burun kemiğini daha küçük göstermek için göz pınarlarından başlayarak burun deliklerine kadar pudra ile gölge verin. Uyguladığınız pudranın keskin bir çizgi şeklinde kalmaması için fırça yardımıyla hafifçe dağıtın. Elmacık kemikleri üzerine pudrayla gölge verin. Böylece yüzünüzü daha derin göstermiş olursunuz.

  Geniş burun delikleri

  Bu burun tipinde burun kanatlarının üzerine ten renginizden iki ton koyu fondöten uygulayın. Bu şekilde burun delikleri daha küçük görünür. Kasların başladığı yere kadar fondöten ile verdiğiniz gölgeyi fırça kullanarak yumuşatın.

  Uzun burun

  Burnun etrafına ışık verin. Burnun uzun olan alt uç kısmına pudra ile gölge yaparak uzunluğu arka plana alın. Göz kapağının üzerine Eye Shadow uygulayarak derinlik verin. Kasları da belirginleştirerek gözleri vurgulayın. Unutmayın, önce gölge sonra ışık vermelisiniz.
 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Burun yapısına göre makyaj önerileri

  Reklam  Pudra ile burun kusurlarını gizleyebilirsiniz. Rahatsız olduğunuz yönüne yoğun pudra ile kısaltabilir, daraltabilir ve küçük gösterebilirsiniz. Ayrıca burnun etrafını parlatmak da burnu küçük gösterir.+ Yorum Gönder
burun yapısına göre makyaj,  enli burun,  büyük burun
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi