Kaş Güzelliği Önerileri - kaş güzelliği - beyaz kaşlar için öneriler - kaş güzelliğinin püf noktaları

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Kaş Güzelliği Önerileri - kaş güzelliği - beyaz kaşlar için öneriler - kaş güzelliğinin püf noktaları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Kaş Güzelliği Önerileri - kaş güzelliği - beyaz kaşlar için öneriler - kaş güzelliğinin püf noktaları

  Reklam  Kaş Güzelliği Önerileri - kaş güzelliği - beyaz kaşlar için öneriler - kaş güzelliğinin püf noktaları

  Forum Alev
  Kaş Güzelliği İçin Öneriler

  Kaşlarınız seyrelmiş, rengi açılmış, şekilsiz görünüyor olabilir ya da yeni çıkan kaşlar görüntünüzü olumsuz etkiliyordur. Kaş güzelliği için denenmiş ve güzel sonuçlar alınmış öneriler.

  Kaşlarınız çok açık renkliyse ve rengini koyulaştırmak istiyorsanız kahverengi göz farı sürüp üzerinden aynı renk rimelle geçin. Kaş fırçasıyla tarayıp kuruması için bekleyin. Açık renk kaşlarda siyah renkte far ya da rimel tercih etmeyin. Çünkü yüzünüze sert bir ifade verir.

  Kaşlarınız zayıflamaya ya da beyazlamaya başlamış olabilir. Daha sık ve koyu renk görünmeleri için iki yöntem vardır. Birincisi kuaförünüze gidip kaşlarınızı boyatabilirsiniz. İkincisi kaş renginizle uyumlu bir farla üzerinden geçip kaş fırçasıyla tarayabilirsiniz.

  Kaşlarınız dağınık ya da biçimsiz görünüyorsa temiz bir fırçasının üzerine bir miktar saç spreyi sıkıp kaşlarınızı tarayın. Kaş şeklinizin dışında kalan kaşları küçük bir makasla kesebilirsiniz.

  Kaşlarınız yeni çıkmaya başladığında oluşan görüntüden hoşlanmıyorsanız kapatıcı krem kullanarak gizleyebilirsiniz.

 2. 2
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Cevap: Kaş Güzelliği Önerileri - kaş güzelliği - beyaz kaşlar için öneriler - kaş güzelliğinin püf noktaları

  Reklam  Herkes tarafından beğenilen bir kaş şekli her bayana yakışmaz. Yüzün ve göz şeklinin kaş şeklini kaldırması gerekir. Kaşların güzel görünmesini istiyorsanız yüz şeklinizi dikkate alarak şekillendirmelisiniz.+ Yorum Gönder
kaş beyazlaması ,  beyaz kaşlar,  beyazlayan kaşlar,  beyazlayan kaş,  kaşların beyazlaması
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi