Kirpikleri Güçlendirmenin Farklı Yolları

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Kirpikleri Güçlendirmenin Farklı Yolları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Kirpikleri Güçlendirmenin Farklı Yolları

  Reklam  Kirpikleri Güçlendirmenin Farklı Yolları

  Forum Alev
  Kirpikleri Güçlendirme Yöntemleri

  Kirpikleriniz yüzünüzün önemli bir parçasıdır. Bakışlarınızı çerçeveler ve göz makyajınızı tamamlar. Eğer kirpikleriniz doğuştan uzunsa şanslısınız. Tabiat size ok gibi kirpikler bahşetmemişse o zaman göz makyajınızı temizlediğiniz ürünün kirpik güçlendirici özelliğinin olmasına dikkat edin.

  Ünlü manken Demet Kutluay, kirpiklerini güçlendirmek için badem yağından yararlandığını söylüyor. Badem yağının kaş, kirpik ve saç güçlendirme konusunda çok etkili olduğu biliniyor ancak bunu gözünüze kaçırmamaya ve göz çevrenize bulaştırmamaya dikkat etmelisiniz. Badem yağı benzeri kalın yağlar göz çevresindeki hassas cilde çok zarar verir.
  Yeni çıkan bazı rimeller kirpikleri uzatmayı vaat ediyor. Bunlardan birini tercih ederseniz muhakkak tester’ını deneyin ve topaklanmamasına dikat edin. Kirpiklerinizi boyamadan önce kıvırıyorsanız, bundan önce kirpik kıvırma aletine bir parça saç spreyi sıkın, kirpikleriniz daha uzun süre kıvrık kalacaktır.
  Rimel sürmeden önce kirpiklerinizi hafifçe pudralarsanız daha uzun görünürler ama pudrayı gözünüze kaçırmamaya dikkat eden. Eğer lens kullanıyorsanız bu işe hiç girişmeyin. Bir zamanlar çok moda olan mavi, yeşil, mor gibi doğal olmayan renklerdeki rimeller bu yıl tekrar görülüyor. Bunları aynı renkte bir farla ve sadece kirpik uçlarınıza kullanmanızı öneririz. Altın ve gümüş renkli rimeller de geceleri, ancak kirpik ucuna sürüldüğünde güzel duruyor.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Kirpikleri Güçlendirmenin Farklı Yolları

  Reklam  Taka kirpikler her ne kadar uzun ve dolgun gösterse de sürekli çıkartmak kimseye cazip gelmez. Kirpiklerin sürekli uzun ve dolgun olması için badem yağı gibi doğal yağlar kesin sonuç vermektedir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi