Yıpranmış cilde üzüm - Cilt Maskeleri

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Güzellik ve Makyaj Bölümünden Yıpranmış cilde üzüm - Cilt Maskeleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  avin
  Yeni Üye
  Reklam

  Yıpranmış cilde üzüm - Cilt Maskeleri

  Reklam  Yıpranmış cilde üzüm - Cilt Maskeleri

  Forum Alev
  Yıpranmış Cilde Üzüm Maskesi


  Probleminiz:
  Cilt bir takım olumsuz etkenlerden dolayı yıpranmaya ve erken yaşlanmaya başlıyor. Özellikle sonbahar aylarında ani değişen havalar cildi fazlasıyla etkiliyor. Bu dönemlerde cildi tazelemek ve kış mevsiminin zararlarından korumak için ölü hücrelerden arındırılması gerekiyor.

  Ne yapmalısınız?
  Bu durumda sadece nemlendirici kullanmak yeterli olmaz. Belli aralıklarla peeling yani ölü hücrelerin temizlenmesi işlemini de uygulamalısınız. Üzüm, bu konuda derdinizin çaresi olabilir. Üzüm, içerdiği maddeler sayesinde cildi derinlemesine temizlerken, kan dolaşımını da düzenliyor.

  Size uygun maske:
  Üzümlerin kabuklarını soyun. Çukur bir kaseye alıp çatalla ezerek püre haline getirin. Fazla suyunu süzün ve posasını temizlenmiş cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak sürün. 20 dakika bekleyip yıkayın.

  Üzümün yararları:
  Ölü hücreleri temizlemenin yanı sıra selülite de iyi geliyor. Cildin su tutmasını engelliyor. Zengin içeriği ile toksinleri atan üzüm, bağırsak ve böbrekleri çalıştırıyor, bol enerji veriyor ve cildin yaşlanmasını geciktiriyor.
 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: Yıpranmış cilde üzüm - Cilt Maskeleri

  Reklam  Cilt çeşitli nedenlerden dolayı yıpranabilir, solgun görünebilir sivilce ve siyah noktalar oluşabilir. bütün bunlar vitamin eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Son zamanlarda en çok yapılan maskelerden biridir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi